Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Kwi 02, 2020 18:50 Zobacz posty bez odpowiedzi
Skandal w oddziale Góra-Wschowa
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Szpak65

WysłanyWysłany: Sob Lis 30, 2019 11:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie sześć stron 88 wpisów . Albo proszę opisać sprawę od początku do końca , albo proszę skończyć pisać i rozstrzygnąć ją w sądzie .
Panie Kunysz tyle pańskich wpisów a tak naprawdę nic nie wiemy o zasadach działania tej waszej nazwijmy ją spółki tz na co się omówiliście , czy ze strony Pana Tadeusza miał być to wolontariat czy też za swoja pracę miał otrzymywać jakieś wynagrodzenie . No i od czego się ten konflikt zaczął . A najlepiej to wyciszyć się trochę i załatwić miedzy sobą w cztery oczy ( Jak ta spółka zaczynała funkcjonować to nikt nie pytał się nas o zdanie) bo interesy i pieniądze lubią ciszę DL .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Pp026

WysłanyWysłany: Sob Lis 30, 2019 11:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Piotr.kunysz napisał:
Pp026 ten pan oddal mi 40 golebi z 63 ktore zostaly po lotach golebi doroslych,twierdzac ze reszta zginęła,lub jastrzab zabrał,a bylo to przy policji,jednak odstawial przy tym taka szopke ze postanowilem mu zostawic caly rocznik 2019r i 38 golebi z Niemiec.
Jednak nastaly nowe okoliczności o ktorych dowiedzialem sie dnia następnego.
Ten pan chcial "przechować" golebie na innej posesji!!!Dostał odmowe!!!

Za ten czyn teraz odda mi wszystkie golebie po moich golebiach,ktore u niego jeszcze są.

Corka jak tu pisze kłamie na moj temat !!!
Sa to oszczerstwa ktore dotkły mnie dogłębnie i tak tego nie zostawie bez eha.
Odliczac tylko dni jak zostanie wezwana do sadu!

Ja sporu nie rozstrzygnę ale jak już byliście "dogadani" i obie strony na to przystały to trudno osobom postronnym będzie teraz zrozumieć "te inne okoliczności" .
Jeśli doszło do ugody i rozstania to tak jak poprzednicy napisali nie warto zaczynać spory na nowo.
Ale jak ktoś lubi to zabronić mu nikt nie może.
Tylko to też może być odebrane różnie.
Ludzie nie lubią jak ktoś kto przedstawia swoje odczucia jest straszony sądami.

WysłanyWysłany: Sob Lis 30, 2019 11:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tylko ja nikogo nie strasze.
Papiery juz w nim są i stosowne do tego dokumenty.

Wyciaglem rękę.
Nie było odzewu
gucio_zapylacz

WysłanyWysłany: Sob Lis 30, 2019 11:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak65 napisał:
Panowie sześć stron 88 wpisów . Albo proszę opisać sprawę od początku do końca , albo proszę skończyć pisać i rozstrzygnąć ją w sądzie .
Panie Kunysz tyle pańskich wpisów a tak naprawdę nic nie wiemy o zasadach działania tej waszej nazwijmy ją spółki tz na co się omówiliście , czy ze strony Pana Tadeusza miał być to wolontariat czy też za swoja pracę miał otrzymywać jakieś wynagrodzenie . No i od czego się ten konflikt zaczął . A najlepiej to wyciszyć się trochę i załatwić miedzy sobą w cztery oczy ( Jak ta spółka zaczynała funkcjonować to nikt nie pytał się nas o zdanie) bo interesy i pieniądze lubią ciszę DL .

Takie pytanie trzeba zadać założycielce tematu, bo nie podała żadnego prawdziwego faktu tylko jej górnolotne domysły i oszczerstwa.Wystraczy przeczytać temat ze zrozumieniem.
Dobry lot
Szpak65

WysłanyWysłany: Sob Lis 30, 2019 12:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czyli dalej pierdu , pierdu . Dziesięć nowych nicków ten sam użytkownik i ciągłe pisanie o pannie Maryni i jej pewnej części ciała .
Pawlo14

WysłanyWysłany: Sob Lis 30, 2019 16:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Piotr.kunysz o jakims skandalu w oddziale Gora-Wschowa skoro oddzial nie ma nic z tym wspolnego ba nawet jeden i drugi pan nie sa jego czlonkami to gdzie w końcu brały udział w lotach potrafisz napisać aa kolego za jakiego ty się uważasz mistrza nad mistrzami dorównaj koledze z wynikiem co go tak smarujesz z tego co piszecie kolega nie miał twoich gołębi i potrafił wynik zrobić to ty nieudolny jesteś w moim gołębniku niema nikt nic do powiedzenia te euro za ciebie wyniku nie zrobi tylko wiedza i praktyka DL.
Piotr.kunysz

WysłanyWysłany: Wto Gru 03, 2019 9:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pawlo14 jak nie umiesz czytac ze zrozumieniem to juz twoj problem!!!

Kolejna sprawa ja za mistrza sie nie uważam i nigdzie tak nie napisalem!!!,choć go wylatalem.

Jesli chodzi o smarowanie to raczej znowu klania sie czytanie ze zrozumieniem!!!

Wchodzisz tu czytasz 2 komentarze i mnie chlopcze tu pomawiasz.

Czytaj całość i to ze zrozumieniem!!!

Napisalem chlopcze,bo Cię znam😉

Ostatnio zmieniony przez Piotr.kunysz dnia Wto Gru 03, 2019 15:59, w całości zmieniany 1 raz
Pawlo14

WysłanyWysłany: Wto Gru 03, 2019 12:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

chłopcze to cię uspokoi https://www.youtube.com/watch?v=IV4IjHz2yIo fajnie że znasz mnie tylko jest mały problem jak były jeszcze paszporty służbowe to z DDR również woziłem materiał rozpłodowy a zamiast asfaltu betonowe jeszcze były przed zjednoczeniem to ty na świat przychodziłeś a potwierdzenie odlotu z OSTENDY I BRUKSELI Robiłem to stąd mnie znasz ,ale Putin bardzo mnie za skoczył . chłopcze DL.
Piotr.kunysz

WysłanyWysłany: Sro Gru 04, 2019 8:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Betonowa droga jest do dziś,tak ze nie zbyt sie zmienilo od tamtych czasów😉
Pawlo14

WysłanyWysłany: Sro Gru 04, 2019 19:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Piotr.kunysz marz własną posesję pracujesz za granicą zamiast opiekuna nianie do dzieci na dwa dni w tygodniu żona ptaki zawozi na punkt wkładań raz w tygodniu na trening wywozi tylko nie na tresurę .poczytaj co pisze ,,, Hodowca082 ,,,jego wpis jak on prowadzi hodowlę jest krótko i na temat jest

Ostatnio zmieniony przez Pawlo14 dnia Pon Lut 03, 2020 17:25, w całości zmieniany 1 raz
Piotr.kunysz

WysłanyWysłany: Sro Gru 04, 2019 21:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pawlo14 ja chcialem przerwac loty ale pan T. sam do mnie przyjechal i zaproponowal ze mi wyselekcjonuje gołębie,bo szkoda by siedzialy,a masz tu super materiał-to sa jego slowa.
No i teraz zrobil się wielki problem i płacz.

Nigdy więcej nikt juz mnie tak nie omami!!!
Pawlo14

WysłanyWysłany: Sro Gru 04, 2019 22:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Piotr.kunysz zrób co ci napisałem trening trening kosz tak jak opisuje Hodowca082 a radość i sukces gwarantowany i przeczytaj ze zrozumieniem jego wpis i relaks a jak będziesz w Paryżu na wieży tam są również fotki jak gołębie były trenowane https://www.youtube.com/watch?v=jmTAIUe07h4
Pawlo14

WysłanyWysłany: Pią Gru 06, 2019 19:48
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hodowca082

Wysłany: Pon Sie 05, 2019 20:41
Temat postu :
Widzę ze po mojej wypowiedzi do Gregora aktywność wzrosła . Musze was szanowni Koledzy rozczarować .Ja nabywcą nie jestem i gołębie Gregora nie interesują mnie wcale . Nawet gdyby Pan Gregor chciał mi za darmo podarować to i tak bym nie przyjął. I nie dlatego ze mam jakieś uprzedzenie . Ale dlatego że mnie Kat A i Kat B nie interesuje. Tyle to młode lecą .Ja nabywców nie szukam to i mogę sobie pozwolić aby się w tym sporcie bawić i ostro selekcjonować. U mnie roczne muszą zaliczyć cały program z maratonami włącznie . Ja lubię ptaki z charakterem a nie gromadne pędziwiatry. A porozmawiać zawsze można choć wcale z tym co pisze Pan Gregor nie muszę się zgadzać . Ja wiem ze loty gdzie siada kilka tysięcy w dziurę nie wygrywają najlepsze gołębie lecz te które właściciel nauczył od razy wskakiwać . I z tym Pan Gregor zgodzić się nie musi , ma takie prawo. Spokojnych snów Panowie dobranoc. ,,podpisuję się całkowicie i jestem wdzięczny za ten wpis kol.Hodowco 082 ale czy zrozumieją to inni to ich sprawa z całym szacunkiem dla Hodowcy 082https://www.youtube.com/watch?v=Y50_TkoV9iY
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pią Gru 06, 2019 21:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kunysz dałeś sprawę do sądu to proszę o namiary chce złożyć zeznanie o początkach hodowli Tadeusza razem zToba jak się staral od kogo brał gołębie które sprzedał parę lat wcześniej. Dziwne że nie zadzwoniles na policję jak ci gołębie wytrul wcześniej a teraz to ty bohater bo masz euro @.
Piotr.kunysz

WysłanyWysłany: Sob Gru 07, 2019 7:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czerwony1363 popros pana t.by cie powolal na świadka!!!
Powiem ostatni raz to tobie:mnie nie interesują zadne inne golebie jak tylko lotowe po Moich i 38szt ktore pochodza z Niemiec i sam je przywiozlem!!!

Ja cie chlopie nie znam i tobie nie mam zamiaru się tłumaczyć!!!
Wiem tylko jedno tobie to potrzebna jest szkoła czytania ze zrozumieniem.
To tyle i aż tyle co mam ci czlowieku do przekazania!
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: