Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Kwi 02, 2020 19:12 Zobacz posty bez odpowiedzi
Gołębie S. Krzyżaka
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Sro Gru 04, 2019 20:41
PostTemat postu : NOWY CUDOWNY STRZEP W 8
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy....super czarnego ASA spotkałem na rynku w Sandomierzu,co przedstawiłem kiedyś już zdjęciem.Z nim chodziło już potomstwo.Od razu było wiadomo,ze to słynny internetowy strzep WW777.Wokół tego czarnego kręciło się kilka takich okazów z koronkami na główkach.Amerykanie wręcz się bili za tymi ptakami u Ko Nipiusa,więc warto ten szczep Aardenów poprawić i przyspożyć chwały polskiemu gołębiowi. i te w sprzedaży byłyby najlepsze,bo rynek chinski jest ogromny,a liczba 8 wręcz magiczna.Oznacza równowagę,i jest ulubioną cyfrą biznesmenów,którzy bardzo dbają,by była w adresie,w cenach produktów,a nawet czasem w nazwie firmy.W związku z tym czynsz wynajmu biura na 8 piętrze jest najwyższy w całym budynku i właśnie tam należałoby zrobić aukcję nowego strzepu W8 cudownych nie do pokonania lotników i rozpłodowców.Jest jedno WIELKIE ALE....gdy się dowiedzą,że gość nie należy do związku,to NIGDY NIE WJEDZIE Z PTAKAMI DO CHIN.Akupunktura chinska więcej niż pewna,poprawiona japońskim kendo.Niesamowite wręcz zdarzenie miało miejsce,że numer telefonu 18888888888 sprzedano w Chinach za 120 mln yuanów (około 24 mln dolarów) Tak więc teren wybrany więc heja Szanowny Kolego.Zyczę powodzenia i uważam,ze internauci też się z gratulacjami dołączą.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.[/img]
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Hodowca082

WysłanyWysłany: Sro Gru 04, 2019 22:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witaj Wiesiu miło cię tu widzieć w dobrym humorze zresztą jak zawsze . Szkoda że ten nowy szczep 8 nie będzie dostępny na Polskę ale jak to mówią nie dla psa kiełbasa choć i to powiedzenie dziś może być odwrotne. Oczywiście gratulacje dla kol Siwego. A dla ciebie Wiesiu pozdrowionka i zdrówka życzę.
siwy7

WysłanyWysłany: Pią Gru 06, 2019 10:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pewne sprostowanie , gołębie z późniejszych legow będą dostępne dla hodowców z Polski. Pewnie nie dla wszystkich , bo jak wiadomo " wybitny materiał, mała podaż = wysoka cena."
ARTURO

WysłanyWysłany: Pią Gru 06, 2019 18:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
Pewne sprostowanie , gołębie z późniejszych legow będą dostępne dla hodowców z Polski. Pewnie nie dla wszystkich , bo jak wiadomo " wybitny materiał, mała podaż = wysoka cena."

Siwy Ty jesteś obrotny gość - chyba praktyka przy karuzeli?
Wykończyłeś swojego rywala zza Odry i teraz sam będziesz tłukł swój nowy szczep?
Życząc sukcesów w sprzedaży- wpisz mnie i moich paru kumpli na rok 2030 bo wcześniej wiem, że nie ma szans na zakup - do 2029 przyslę Ci zadatek tylko nie zapomnij.
siwy7

WysłanyWysłany: Sob Gru 07, 2019 11:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Arturo nie za późno to zamówienie? Wiesz chyba ile Chińczycy są gotowi zapłacić za dobre gołębie. Może się okazać że nawet jak sprzedaż chałupe to na zaliczkę nie wystarczy.
wiarus

WysłanyWysłany: Sob Gru 07, 2019 16:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Z doświadczenia tj.korzystania z kuchni chińskiej to mogę potwierdzić że to są drogie rzeczy.Taki ptak z wolnego chowu bez grama chemii to może kosztować :)Niestety ten sławny uczestnik WG zginął tragicznie pod kołami wozu policyjnego, w związku z tym oficjalne przeprosiny potencjalnych nabywców aukcyjnych ukażą się w wieczornych wiadomościach.Z nie oficjalnych źródeł
ambasada chińska wystosowała protest .

https://www.youtube.com/watch?v=4vBX7aOswN4
siwy7

WysłanyWysłany: Nie Gru 08, 2019 9:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Długo mnie tu nie było więc mam pytanie , gdzie się podział słynny niemiecki hodowca 24- 22 = 2. Niestety praca nad nowym szczepem wymaga , czasu , poświęcenia i dużo pieniędzy. Obecnie przebywam w Andorze . W Pirenejach tropie gołębie skalne.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Nie Gru 08, 2019 10:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Siwy 7, niemiaszek opracowuje strategie na WG Kosakowo 3 drużyny dał a tym samym zdradził poprzednie WG gdzie wynik okazał się porażką. WG Kosakowo zameldowanych 647 Asiorow będzie ciekawie, konkurecjia spora. Wygląda na to że Twój nowy szczep będzie wywodzi się z gołębi skalnych, pamiętaj że gołębie skalne też są w Azji i Chińczycy już to przerabiali kulinarne też, do krzyżówki zamów wapniaki od G. Pewnikiem dasz na WG Kosakowo ze dwa gołębie nowego szczepu.
siwy7

WysłanyWysłany: Nie Gru 08, 2019 16:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czerwony1363, mam nadzieję że dasz drużynę na Wg Kosakowo? Ja jak będę miał jakieś wolne młode( Chińczycy) to dam coś na Wg, ale interesują mnie WG na południu Polski.
simel7629

WysłanyWysłany: Pią Lut 21, 2020 5:53
PostTemat postu : Krzyżak
Odpowiedz z cytatem

Kupię gołębie org. Śp. Stanisław Krzyżak w rozsądnej cenie. pw.
Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: