Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Mar 30, 2020 15:48 Zobacz posty bez odpowiedzi
aukcja gołębi
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Miroslav Krajci

WysłanyWysłany: Wto Gru 31, 2019 14:51
PostTemat postu : aukcja gołębi
Odpowiedz z cytatem

Serdecznie zapraszam na aukcję gołębi, którą kupiłem od takich hodowców jak: Ji Jie, Jos Thone, Thibaut-Boons, Arie Dijkstra, Vanlint Michel, Vredeveld-Leemhuis, DV-Herman Schreiner, Janssen-Cobut, Charles Meulemans, Louis Van Loon, Gerard Koopman, Houben i Gabi Vandenabeele.

https://www.holubar.sk/aukcie/miroslav-krajci-1-a-754/
https://www.holubar.sk/aukcie/miroslav-krajci-2-a-755/
https://www.holubar.sk/aukcie/miroslav-krajci-3-a-721/

Kontakt: 00421915463516, krajci.brieftauben@gmail.com
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
tedy

WysłanyWysłany: Sro Sty 01, 2020 10:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Panie Miroslavie Krajci skorzystałem z zaproszenia jakie tu Pan opublikował i całkiem fajne ptaki prezentuje Pan do sprzedaży, życzę sukcesu. Jednak po szczegółowszym zapoznaniu się z Pańską ofertą muszę do tej laurki dodać łyżkę dziegciu. Proszę pana jak widać na zdjęciu wystawia Pan rodowód dla sprzedawanego gołębia w wersji demonstracyjnej programu do rodowodów, wydaje mi się że może to rodzić konsekwencje prawne o ile autor tego programu ( nie wiem Słowak czy Czech ) upomni się o swoje prawa własności.

Rodowód jaki Pan wystawił dla gołębia SK2019-0303-1651 jest wykonany na wersji demonstracyjnej programu ktora jak sama nazwa wskazuje służy li tylko do celów poznawczych a nie do wystawiania rodowodów dla gołębi na sprzedaż. Nawiasem mówiąc nie potrafię tego zrozumieć jak Hodowca który kupuje gołębie u Jos Thone ( młody setki euro ) Vanlint Michel ( młody setki euro ) Louis Van Loon ( młody setki euro ) Gerard Koopman ( młody grube setki euro ) Gabi Vandenabeele ( młody grube setki euro ) nie potrafi kupić programu do rodowodów, gdzie najdroższy w Niemczech kosztuje raptem €165 bodajże a już w cenie €50- €80 to jest ich więcej. Osobiście raczej bym młodego z takim rodowodem nie kupił. Osobiście lubię Słowaków i Czechów i często bywam w tych krajach ale pewnych rzeczy nijak pojąć nie mogę.

pozdrawiam DL
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: