Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Kwi 06, 2020 20:50 Zobacz posty bez odpowiedzi
P.Materlla
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
wiarus

WysłanyWysłany: Czw Sty 09, 2020 20:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No widzisz ,prawda nie jest bolesna i warto ją wypowiadać.Dobrej nocy życzę.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
andro

WysłanyWysłany: Czw Sty 09, 2020 20:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
No widzisz ,prawda nie jest bolesna i warto ją wypowiadać.Dobrej nocy życzę.
ale nie krzyzuj janzenow z werbartami ,tylko na swoje lotniki,W SRODE wtsle ci to mleko jak prosiles ,i SMOLE Z GRZYBAMI ,wszystko tak jak rozmawialismy telefonicznie ,milych snow :D
wiarus

WysłanyWysłany: Czw Sty 09, 2020 20:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie wysyłaj sam se wypij ze starym .Na zdrowie :)
andro

WysłanyWysłany: Czw Sty 09, 2020 20:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Nie wysyłaj sam se wypij ze starym .Na zdrowie :)
A TAK PROSILES ,i o tego chociaz 1 szt RAMZESA ,A o kolegach mowiles ze niedowiarki ,ale ty chcesz to mleko bo chcesz zostac mistrzem , :D
wiarus

WysłanyWysłany: Czw Sty 09, 2020 20:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mistrzem byłem już wiele razy bez Ramzesów,Faraonów , werbatów bez mleka,grzybków,ani smoły.Jak zostaniecie mistrzami na tych swoich specyfikach
i faronach to może zadzwonię z gratulacjami.DL
andro

WysłanyWysłany: Czw Sty 09, 2020 20:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Mistrzem byłem już wiele razy bez Ramzesów,Faraonów , werbatów bez mleka,grzybków,ani smoły.Jak zostaniecie mistrzami na tych swoich specyfikach
i faronach to może zadzwonię z gratulacjami.DL
to jednak rezygnujesz zRAMZESA a ja ci juz puscilem za 1/2 ceny bo mowiles ze zima i niemasz kasy ,o kurde to mnie oszukales ,mowiles ze na tych co masz golebiach to nie mozesz sie wykazac ,ze masz ptaki od slbych chodowcow,,,to ja ci grzybow chce poslac a ty co ,REZYGNUJESZ
wiarus

WysłanyWysłany: Czw Sty 09, 2020 20:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Przemek niestety nie dzwoniłem ,ale czasami wskoczy mi jakiś wasz filmik i dla poprawy humoru popatrzę ,bo zawsze mnie to bawi .Mam tylko jedną uwagę
żebyś swego starego tak nie męczył i kupił mikser do warzyw bo człek starszy ,a rodziców trzeba szanować.
andro

WysłanyWysłany: Czw Sty 09, 2020 21:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Przemek niestety nie dzwoniłem ,ale czasami wskoczy mi jakiś wasz filmik i dla poprawy humoru popatrzę ,bo zawsze mnie to bawi .Mam tylko jedną uwagę
żebyś swego starego tak nie męczył i kupił mikser do warzyw bo człek starszy ,a rodziców trzeba szanować.
HAHAHAHH ,DZIEKI ZA PORADE ,jednak ci wysle o to co prosiles gratys ,i nikomu nic nie powiem jak sie nazywsz i z jakiego oddzialu jestes tak jak prosiles,podawaj dalej MLEKO 1 ML NA LITR WODY , PEWNIE MISTRZA SEKCJI MNA MOICH W TYM ROKU BEDZIESZ MIAL,,,,TYLKOOOO CICHO I NIEMOW ZE MASZ PTAKI O DEMNIE ,,,,CISZA TAK JAK CHCIALES
wiarus

WysłanyWysłany: Czw Sty 09, 2020 21:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No to może wstaw tu mój numer i adres na jaki masz wysłać te gó... to sobie może przypomnę, bo wiek już podeszły ,a pamięć zawodna.DL
andro

WysłanyWysłany: Czw Sty 09, 2020 21:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
No to może wstaw tu mój numer i adres na jaki masz wysłać te gó... to sobie może przypomnę, bo wiek już podeszły ,a pamięć zawodna.DL
DZIADZIUSSSS RODOOO,RODOOO I JESZCZE RAZ RODO ,,,a mowiles ze czekasz zawsze na te filmy ale nie przyznajesz sie kolegom bo bedziesz mial przykrosci,,,,
wiarus

WysłanyWysłany: Czw Sty 09, 2020 21:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jakie przykrości ,raczej śmiechu kupa jakbym miał na swojej hodowli takie sztuki.Wstawił bym ci fotki jak wyglądają sportowe ptaki lecz nie chcę się chwalić bo nie handluje i kupców mi nie trza. :)
andro

WysłanyWysłany: Czw Sty 09, 2020 21:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiarus napisał:
Jakie przykrości ,raczej śmiechu kupa jakbym miał na swojej hodowli takie sztuki.Wstawił bym ci fotki jak wyglądają sportowe ptaki lecz nie chcę się chwalić bo nie handluje i kupców mi nie trza. :)
NO WIDZISZ JAKIE PO MOICH MASZ PTAKI ,bo to co mowiles ze po tych od polskich chodowcow co brales to nie zrobisz wyniku ,bo to kuropatwy a nie golebie sportowe ,to jestes oszkaniecccc
wkic

WysłanyWysłany: Czw Sty 09, 2020 21:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Andro sam wypij bedziesz szybciej latal za stodole.
wiarus

WysłanyWysłany: Czw Sty 09, 2020 21:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ale pierdoły tu pociskasz,nie mam na swoim gołębniku żadnego ptaka innego jak obrączka PL bo Polskie ptaki są najlepsze trzeba tylko nabyć od uczciwego hodowcy co nie robi selekcji na aukcji .Kto tego jeszcze nie zrozumiał wyda jeszcze kupę kasy zanim wróci do punktu wyjścia.
lukasz_n

WysłanyWysłany: Czw Sty 09, 2020 21:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Myśle że dobre hodowle nie muszą się reklamować a jest kolejka i zapisy na młode na 3 lata do przodu. Bez żadnego internetu i ogłoszeń . A wstawienia milion filmów na youtube i mieleenie jak mielonka tego samego w kółko to chyba już przesada i natrectwo i nałóg od internetu. Jeszcze raz dobrych gołębi się nie reklamuje, dobre gołebie i hodowle reklamują się listami konkursowymi.

A jest takie przysłowie : Uderz w stół a nożyce się odezwia
Marcin M dodał film na temat tej smoły podważając jakość tego i już jest odzew nawet na portalu Pzhgp.pl. Handelek nie pójdzie?

Dziwne jest to ze jest tylu mistrzów w Polsce na gołębiach P. Przemka ale dziwnym trafem żąden o tym nie mówi i się nie przyznaje. Czyżby to wstyd mieć gołebie od tych Panów czy to po prostu nieloty.
To jest bardzo dziwne. w Niemczech jest jeden a w Polsce mamy drugiego wyżymacza.
Moge jedynie pogratulować wyśmienitego łba do interesów i marketingu :)
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do: