Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Sie 13, 2020 17:46 Zobacz posty bez odpowiedzi
2020 r. Wielki finał w RPA
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
gregor4616

WysłanyWysłany: Czw Lut 06, 2020 18:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Oddzial 0297 Chojnice , kol Szmaglinski , wice- mistrz okregu Pomorze Srdkowe w kat A i to w wiekszosci golebie z moich ptaköw , ktöre otrzymal w Czersku . Gregor
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
czerwony1363

WysłanyWysłany: Czw Lut 06, 2020 18:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Fajna reklama gregor a jak z moją propozycja na WG Kosakowo.
garłacz64

WysłanyWysłany: Czw Lut 06, 2020 19:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony 1363 ty kolego byś byka zajechał w kieracie .https://www.youtube.com/watch?v=ajCDxQZAyBQ
siwy7

WysłanyWysłany: Pią Lut 07, 2020 9:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czerwony1363 , nie dziel skóry na niedźwiedziu. Ta twoja druzyna jak dotrwa do lotów konkursowych to będzie dobrze. Natomiast Gregor znów zgłosił 3 drużyny. I znów na koniec będziemy liczyć 21-20=1. DL.
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Pią Lut 07, 2020 9:40
PostTemat postu : PZHGP i co dalej
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy.......Szanowny Panie Wiesławie,czy jest Pan już wśród nas hodowców.Jeżeli tak,to życzę powodzenia,i sukcesów.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
gregor4616

WysłanyWysłany: Pią Lut 07, 2020 9:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Siwy 7 , witam , a ja myslalem , ze skonczyles tu twojo aktywnosc , ale jak widac ty dalej zyjesz i dalej piszesz glupoty , dla przypomienia nie 21-20- 1 tylko 21-15 - 5 . i te 5 wszystkie sprzedane na aukcji , to bylo na karzdego ptaka wiecej przebyc , wiec hodowcy sie tymi ptakami interesowali , sprzedane za stosunkowo dobre ceny , wiec daj jusz spokuj z twoimy madrosciami , odpowiedz kol Puchalskiemu na zadane pytanie a ja ci proponuje zmobilizyj twoich sponsoröw i zamöw druzyne na WG Kosakowo , i wtedy zaczniemy znowu poröwnywac ps w tamtym roku ci sie nie udalo , moze w tym . Dobry lot Gregor .
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pią Lut 07, 2020 10:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Garlacz64, nie da sie z bykiem. https://www.youtube.com/watch?v=XAKbjybfJ04
siwy7

WysłanyWysłany: Pią Lut 07, 2020 10:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gregor4616, Ty mnie źle zrozumiałeś, ja piszę co będzie a nie co było. Według Ciebie 21-15=5 , ciekawe bo ja myślałem że 6. No cóż całe życie człowiek się uczy , a i tak umiera głupi.
Chodowca442

WysłanyWysłany: Pią Lut 07, 2020 13:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor4616 napisał:
Hallo Siwy 7 , witam , a ja myslalem , ze skonczyles tu twojo aktywnosc , ale jak widac ty dalej zyjesz i dalej piszesz glupoty , dla przypomienia nie 21-20- 1 tylko 21-15 - 5 . i te 5 wszystkie sprzedane na aukcji , to bylo na karzdego ptaka wiecej przebyc , wiec hodowcy sie tymi ptakami interesowali , sprzedane za stosunkowo dobre ceny , wiec daj jusz spokuj z twoimy madrosciami , odpowiedz kol Puchalskiemu na zadane pytanie a ja ci proponuje zmobilizyj twoich sponsoröw i zamöw druzyne na WG Kosakowo , i wtedy zaczniemy znowu poröwnywac ps w tamtym roku ci sie nie udalo , moze w tym . Dobry lot Gregor .

Siweczku nie czepiaj się. Wyraźnie jest napisane 21-15-5 tam jeden w tą czy tamtą. Co to zmieni?
gregor4616

WysłanyWysłany: Pią Lut 07, 2020 13:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo siwy 7 , ja cie bardzo dobrze rozumie , ty nie chcesz jednak zrozumiec to ze co ty piszesz to bajki , z ciebie niedobry jasnowidz , ty w tamtym roku cos innego prorokowales , wyszlo inaczej , i w tym roku , na nowo zaczynasz , poczekaj , do lotu finalowego i wtedy zobaczymy jak to wyjdzie , ps zeby bylo ciekawiej wez , to porzyczke o ktörej pisales i zamelduj druzyne , wtedy bedziesz mögl konkurowac z Czerwonym . dobry lot Gregor
garłacz64

WysłanyWysłany: Pią Lut 07, 2020 14:08
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Siwy7 Witam nabyłem od gregora 4616 cztery sztuki dokładnie trzy lata temu i jestem bardzo zadowolony wszedłem w krzyżówki i udało mi się oby tak dalej się sprawdzały WG to jest loteria inna bajka nie żałuję tyle mam do powiedzenia .Dobry lot.
siwy7

WysłanyWysłany: Pią Lut 07, 2020 14:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo gregor4616 , nie wiem o co Ci chodzi? W tamtym roku powiedziałem że daje jednego gołębia i on będzie w finale i to się sprawdziło. Powiedziałem również że jeżeli finał będzie z 500 km to mój gołąb przyleci , a jeżeli z 300 km to zginie i to też się sprawdziło. Na wg nie wiem czy coś dam ( zbyt duży popyt , mała podaż). Może ze 2 szt. jak coś zostanie. I jako mistrz preferuję WG Mistrzów.
wiarus

WysłanyWysłany: Pią Lut 07, 2020 15:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

siwy7 napisał:
Gregor4616, Ty mnie źle zrozumiałeś, ja piszę co będzie a nie co było. Według Ciebie 21-15=5 , ciekawe bo ja myślałem że 6. No cóż całe życie człowiek się uczy , a i tak umiera głupi.

No cóż, ty się taki urodziłeś :)
gregor4616

WysłanyWysłany: Pią Lut 07, 2020 16:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Siwy 7 , ty dalej marudzisz , w czym jestes Mistrzem ?? przecierz ty wogöle nie lotujesz , nie nalerzysz do PZHGP i nazywasz sie mistrzem ciebie mozna poröwnac z R. T z tym ze on jest o wiele inteligentniejszy , ty jestes tylko maly chlopek roztropek , jestes mistrzem ale w pisaniu glupot . Gregor
Chodowca442

WysłanyWysłany: Pią Lut 07, 2020 16:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie szata zdobi Człowieka...
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: