Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Kwi 08, 2020 8:42 Zobacz posty bez odpowiedzi
Spostrzeżenia młodego hodowcy...
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
gregor4616

WysłanyWysłany: Sob Lut 08, 2020 9:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Arturo , przeczytaj uwarznie , co napisal kol Puchalski ,na ten temat , to madre slowa , to nie jest krytyka , tylko prawda , jesli cie ten temat nie interesuje , to nie zabieraj glosu . ps ja nie handluje i nie szukam kupcöw , wiec zadna koperacja z R. T jest mi niepotrzebna . Gregor
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
tedy

WysłanyWysłany: Sob Lut 08, 2020 14:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Handel –działalność polegająca na kupnie, sprzedaży

I po co te tłumaczenia? definicja jest wystarczająco zrozumiała dla każdego posiadającego możliwość samodzielnego rozumienia słowa pisanego.

pozdrawiam DL
ARTURO

WysłanyWysłany: Sob Lut 08, 2020 21:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor4616 napisał:
Hallo Arturo , przeczytaj uwarznie , co napisal kol Puchalski ,na ten temat , to madre slowa , to nie jest krytyka , tylko prawda , jesli cie ten temat nie interesuje , to nie zabieraj glosu . ps ja nie handluje i nie szukam kupcöw , wiec zadna koperacja z R. T jest mi niepotrzebna . Gregor

Ty nie wzywaj na pomoc Kolegi Wiesława.
Bo jak mnie wyzywałeś to robiłeś to bez skrupułów- nie raz podkreślałem, że jestem polskim hodowcą.
TO JAK JESTEŚ TAKI KOZAK TO BĄDŹ NIM DO KOŃCA I NIE SZUKAJ SOJUSZNIKÓW.
BO JA CI CAŁY CZAS BĘDĘ PODKREŚLAŁ- TAK POSTĘPUJ ABY NIE BYĆ TYM CO POD KONIEM WISI.
TYM BARDZIEJ, ŻE NIE NIE MIAŁEM Z TOBĄ DO CZYNIENIA.
TAK WIĘC BYLE JAK ALE TRZEBA SIĘ ZACHOWAĆ.
Pozdrawiam
ARTURO

PS. I NIE LUBIĘ SIĘ POWTARZAĆ.
gregor4616

WysłanyWysłany: Nie Lut 09, 2020 9:33
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hallo Arturo , ja nie wzywam nikogo na pomoc , ja nie oczekuje , od was pomocy , ja sobie sam poradze przeczytaj wpisy KOl Lukasz-n, Kslom ,chodowca442 Waldi79 ,Hodowca 082 Pawlo 14 , przecierz oni podtwierdzajo , to co ja pisze na temat R.T wiec raczej to nie szukanie pomocy to wspölne zdanie na ten temat , napisz ,jakja cie wyzywalem , jakich chamskich wylgarnych slöw z rynsztoka , uzywalem ?? raczej zadnych nie znajdziesz ty ale juz jednokrotnie tych slöw uzywasz ( Pod koniem wisi ) ps ty sie ciagle powtarzasz . Gregor
ARTURO

WysłanyWysłany: Nie Lut 09, 2020 16:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

gregor4616 napisał:
Hallo Arturo , ja nie wzywam nikogo na pomoc , ja nie oczekuje , od was pomocy , ja sobie sam poradze przeczytaj wpisy KOl Lukasz-n, Kslom ,chodowca442 Waldi79 ,Hodowca 082 Pawlo 14 , przecierz oni podtwierdzajo , to co ja pisze na temat R.T wiec raczej to nie szukanie pomocy to wspölne zdanie na ten temat , napisz ,jakja cie wyzywalem , jakich chamskich wylgarnych slöw z rynsztoka , uzywalem ?? raczej zadnych nie znajdziesz ty ale juz jednokrotnie tych slöw uzywasz ( Pod koniem wisi ) ps ty sie ciagle powtarzasz . Gregor

Gregor było minęło- ale nie rznij świętego.
Pamiętasz swoje drugie konto GREGOR46- przecież moder nie usunął go za dobre sprawowanie tylko za Twoje wygłupy.
Skleroza nie boli ,ale ma złe skutki.
Niemniej jednak powodzonka życzę i nie szalej bardzo.
Kuba 9977

WysłanyWysłany: Pią Lut 14, 2020 23:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widać, że założyciel tematu po wpisie Pana Wiesława się zawstydził i już będzie spokojny. Rewelacja Panie Wiesiu, trafna riposta zawsze tak działa.
ARTURO

WysłanyWysłany: Sob Lut 15, 2020 18:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kuba 9977 napisał:
Widać, że założyciel tematu po wpisie Pana Wiesława się zawstydził i już będzie spokojny. Rewelacja Panie Wiesiu, trafna riposta zawsze tak działa.

To,że się będzie wstydził założyciel tematu to jedno.
A to, że się powinien wstydzić nasz przyjaciel zza Odry to drugie.
Pawlo14

WysłanyWysłany: Sob Lut 15, 2020 20:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ARTURO napisał
ACHA I JESZCZE JEDNO -KONKURENCJĘ TRZEBA SZANOWAĆ.
LEPIEJ ZGŁOŚ SIĘ DO RYSIA- MOŻE PIERDYKNIECIE JAKIŚ TANIEC NA STRYCHU W DUECIE TO I TWOJA SPRZEDAŻ SIĘ ZWIĘKSZY.

ARTURO pozwól że napiszę kilka słów w tym temacie pokaż jeden wpis gregora 4616 gdzie proponuje swoje gołębie na sprzedaż ,są dostępne po lotach wystawione przez WG i tak zakupił mój Siostrzeniec z licytacji i jest w posiadaniu gregora 4616 gołębi i jest zadowolony a ja również z nim bo mu podarowałem moje również aby być wiarygodnym wyniki wysłałem szanownemu koledze Wiesławowi Puchalskiemu ,nie udostępnię tu bo została zwrócona uwaga kolegów nie wszyscy są wyrozumiali . DL
czerwony1363

WysłanyWysłany: Sob Lut 15, 2020 21:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pawlo14 wruciles już z lotu okręgowego jak poleciały Asiory kolegi.
Pawlo14

WysłanyWysłany: Sob Lut 15, 2020 21:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony1363 napisałeś
Pawlo14 wruciles już z lotu okręgowego jak poleciały Asiory kolegi.

czerwony1363 niezmiernie miło będzie nam jak ty to zrobisz chociaż ras przez te osiem lat pisania i ty możesz się pochwalić żaden problem .DL.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Nie Lut 16, 2020 7:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pawlo14. Zapytalem o lot okregowy bo napisales ze jedziesz na lot do kolegi w Lutym wiec w jakim okregu sie odbyl ?. Powinienes stworzyc liste poparcia dla gregora na wzor list K.R.S i zrobimy gregora cenzorem [weryfikatorem] wynikow lotowych PL hodowcow. Jego opina bedzie wiazaca z mozliwoscia wydawania wyrokow by np. kupowac jego golebie tak jak twoj krewny i bedzie GIT. Przez osiem lat nic nie napisales na tym Forum i zajmowales sie obserwacjia ?. Moze nie pij tyle i na loty pojedziesz latem to raczej w tym czasie odbywaja sie loty golebi pocztowych w naszym kraju. Ciekawe jakie jeszcze wymyslisz bzdury, dwa lata temu przekazales golebie krewnwmu a w tamtym roku dales mlode na lot jak sam pisales, pomieszalo ci sie wszystko iak Rudemu co sie tutaj blaznil i ublizal PL Hodowca pewnikiem to tez twoj krewny....
Pawlo14

WysłanyWysłany: Nie Lut 16, 2020 12:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony właśnie wróciłem z połowu ryb warto było, a pięć dzikich gołębi widziałem wróciły z ciepłych kraju żurawie również wróciły i to tyle karta na połów 330zł pozdrawiam DL.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Nie Lut 16, 2020 14:00
PostTemat postu : http://oplatypzw.pl/
Odpowiedz z cytatem

http://oplatypzw.pl/. Pawlo14 jak zwykle nie na temat a na dodatek klamiesz podstawowa stawka oplat PZW to 100zl i ty jako emeryt placisz 50% tej stawki itd, itp. Tez jestem wetkarzem, uwazaj bys nie pomylil szczupaka [pod ochrona] z ciernikiem i sandacza [pod ochrona] jazgarzem. Jesli chodzi o pogode to mamy caly czas jesien i wiele ptakow nie odlecialo w tym zurawie sa caly czas na okolicznych polach przynajmiej na dolnym slasku. Wczoraj wracalem z Cieplic kolo Jeleniej Gory i w okolicach Bolkowa przy trasie S-3 widzialem okolo 15-18 czapli bialych siedzacych na okolicznych polach rzadki gatunek w naszym kraju. Wiec sie ogarnij i nie wciskaj kitu Forumowicza. Ok
Pawlo14

WysłanyWysłany: Nie Lut 16, 2020 16:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

czerwony bardzo lubisz być górować ja zapłaciłem 330zł
Składki członkowskie

WYSOKOŚĆ SKŁADKI CZŁONKOWSKIEJ OGÓLNOZWIĄZKOWEJ

w 2020 r.

zgodnie z Uchwałą XXXI Krajowego Zjazdu Delegatów PZW z dnia 21.10.2017 r. oraz Uchwałą nr 159/IX/2019 Zarządu Głównego PZW Warszawa z dnia 20.09.2019 r. oraz uchwałą nr 194/X/2019 z dnia 25.10.2019 r.

Lp.

Treść

Wysokość kwotowa

w złotych

1.
Składka członkowska

100 ,-

2.
Składka członkowska ulgowa 50%

1) młodzież szkolna i studenci w wieku 16-24 lat,

2) członkowie odznaczeni srebrną i złotą odznaką PZW,

3) mężczyźni od 65 roku życia, pod warunkiem posiadania stażu członkowskiego powyżej 10 lat,

4) kobiety od 60 roku życia, pod warunkiem posiadania stażu członkowskiego powyżej 10 lat.

50,-

3.
Składka członkowska ulgowa 75%

1) członkowie uczestnicy do lat 16

2) członkowie odznaczeni odznaką PZW złotą z wieńcami

25,-

4.
Wpisowe:

1) członka zwyczajnego PZW

2) członka uczestnika PZW

25,-

0 lub 25,-

5.
Legitymacja członkowska

5,-

Uwaga:

1. Zwalnia się członków uczestników z opłat za legitymację członkowską

2. Przyznanie ulgi ze względu na wiek, łącznie z obowiązującym stażem PZW, obowiązuje od 01.01.2018 r. na podstawie karty ewidencyjnej członka PZW.

ZAKRES I ZASADY STOSOWANIA ULG I ZWOLNIEŃ

W SKŁADCE CZŁONKOWSKIEJ w 2020 R.

Młodzież do lat 14, nie zrzeszona w PZW, może wędkować nieodpłatnie w wodach PZW, ale tylko w ramach łowiska i dziennego limitu swego opiekuna i w jego obecności.
Ogólnozwiązkową składkę członkowską członka uczestnika uprawnionego do swojego łowiska uiszcza młodzież do lat 16 w wysokości 25% wartości znaku składki członkowskiej. Wysokość zniżki dla członka uczestnika w składce na ochronę i zagospodarowanie wód, ustalają na terenie swego działania zarządy okręgów.
Honorowi członkowie PZW zgodnie z § 15 ust. 3 statutu PZW są zwolnieni ze świadczeń członkowskich za okazaniem legitymacji nadającej tytuł członka honorowego.
Członkowie PZW w wieku 16-24 lat są uprawnieni do 50% zniżki w składce członkowskiej za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej.
Zniżki w składce członkowskiej z tytułu odznaczeń honorowymi odznakami PZW, ogłoszone w tabeli stanowiącej zał. nr 1, stosowane są po okazaniu legitymacji potwierdzającej nadanie odznaczenia lub wpisu do legitymacji członkowskiej.
Zasady stosowania ulg i zwolnień w składce na ochronę i zagospodarowanie wód oraz zasady wydawania zezwoleń na amatorski połów ryb dla osób objętych tymi ulgami i zwolnieniami, uchwalają na terenie swego działania zarządy okręgów.
System ulg określony w załączniku nr 1 pkt 2 i 3 stosuje się w ciągu całego roku, w którym ukończono określony wiek.
Składki członkowskie roczne oraz opłaty roczne za zezwolenie na amatorski połów ryb od osób niezrzeszonych, obowiązują w danym roku kalendarzowym, tj. od dn. 1 stycznia br. do dnia 31 grudnia br.
Składki członkowskie i opłaty od osób niezrzeszonych nie podlegają zwrotowi.

Składka członkowska na ochronę i zagospodarowanie wód Okręgu Toruń na rok 2020 dla członków PZW

Składki całoroczne

Składka podstawowa Składka ulgowa
1

Składka członkowska całoroczna pełna na ochronę i zagospodarowanie wód – wszystkie wody Okręgu Toruń, na wszystkie sposoby i metody wędkowania

I rata /1.01.- 31.03./

II rata / 1.04. – 31.12./
295,-

200,-

95,-
196 ,-
czerwony1363

WysłanyWysłany: Nie Lut 16, 2020 16:51
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pawlo14 , nie interesuje mnie na jakie wody wykupiles karte wetkarska , napisalem wyraznie ze skladka czlonkowska wynosi 100zl. Dodatki kosztuja wiecej chyba to jest zrozumiale, chociasz moze nie dla ciebie. Chcesz polowic w wodach PZW ogulnodostepnych to nie ma drozyzny Na wody specjalne o harakterze gorskim , polowy troci itd. to inna bajka.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: