Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Kwi 02, 2020 18:30 Zobacz posty bez odpowiedzi
Houten - 2020r.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
wie50

WysłanyWysłany: Czw Mar 19, 2020 9:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Piotrek widzę ,że bardzo lubisz mnie cytować to napisz jak to jest ? .JEST jeden Związek a różne podejście do regulaminów np.w kategoriach czyli są Okręgi gdzie w kat. można brać listy rejonowe a są gdzie nie czyli wniosek prosty ja drut sa hodowcy lepsi bo korzystają z list rejonowych w swoich Okręgach bo on im to umożliwia , i sa gorsi bo chociaż lecą rejonem to w Okręg na ich po prostu w d..... i w kat. nie mogą korzystać z list rejonowych,dlatego powinno się to ujednolicić a nie każdy robi co mi pasuje jesteś w tej lepszej połowie i korzystasz z list rejonowych.Napisz jak by to było gdyby dzisiaj prezes twojego Okręgu powiedział w tym sezonie w kat. do Okręgu nie liczą się listy rejonowe i co wtedy ?, a lecicie przecież mocnymi rejonami co do poprzedniego wpisu chodziło o kat.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Piotrek0171

WysłanyWysłany: Wto Mar 24, 2020 9:57
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

cytuje zeby bylo wiadomo do czego odnosi sie moj wpis, a czy sa lepsi i gorsi? regulamin ogolnopolski obowiazuje wszystkich, jakby Prezes mojego okregu powiedzial ze do okregu nie licza sie listy rejonowe i zostaloby to ogloszone w regulaminie to przyjalbym to normalnie, nie moja rola jest ustalanie regulaminow i nie interesuje mnie czy moge brac wyniki z list rejonowych czy nie moge,

a moze taki zapis ma na celu usprawiedliwienie rywalizacji w okregu, bo jedni maja rejon, a inni nie? wtedy jak jedni chca i moga utworzyc rejon, a inni chca ale nie moga utworzyc rejonu to jest sprawiedliwie?
jest jeden zwiazek, ale kazda jednostka ma prawo do wlasnego regulaminu, napisalem ci wyzej, ze rownie dobrze okreg moze w ogole nie organizowac mistrzostwa w kategoriach, nie ma takiego obowiazku,

mieszasz kompetencje, jak masz pretensje do okregu to trzebabylo zglosic na walnym zebraniu oddzialowym wniosek, zeby delegaci do okregu wnioskowali o umozliwienie korzystania z list rejonowych do mistrzostwa okregu i masz po temacie, jak delegaci uznaja, ze taki wniosek jest zasadny to przechodzi, jak uznaja ze nie jest to nikomu potrzebne to nie przechodzi, okreg mial prawo oglosic regulamin w takiej formie, zadne przepisy nie zostaly zlamane, wzgledy slusznosciowe i Twoje pretensje nie maja tu zadnego znaczenia, w mistrzostwie okregu kazdy ma taki sam regulamin i kazdy sie do niego musi stosowac, nie ma lepszych i gorszych, w mistrzostwach ogolnopolskich rowniez jest jeden regulamin i tu tez nie ma lepszych i gorszych, kazdy ma takie same szanse i ten sam regulamin, a ze regulaminy roznia sie na roznych szczeblach to juz inna sprawa, tego nikt zabronic nie moze
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: