Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Mar 30, 2020 15:18 Zobacz posty bez odpowiedzi
nieaktualne
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
manfred

WysłanyWysłany: Sob Mar 14, 2020 18:05
PostTemat postu : nieaktualne
Odpowiedz z cytatem

nieaktualne

Ostatnio zmieniony przez manfred dnia Nie Mar 15, 2020 22:01, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
krzychu84

WysłanyWysłany: Sob Mar 14, 2020 19:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zadzwoń do Darka Marciszewskiego,u źródła dowiesz się najlepiej...
manfred

WysłanyWysłany: Sob Mar 14, 2020 20:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

nieaktualne

Ostatnio zmieniony przez manfred dnia Nie Mar 15, 2020 22:02, w całości zmieniany 1 raz
krzychu84

WysłanyWysłany: Sob Mar 14, 2020 21:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Najlepiej to znać sprzedawcę i być z nim na stopie koleżeńskie,wtedy dużo łatwiej. A hodowle komercyjne to omijać szerokim łukiem. Tam telefony po młode są codziennie. Sam nie wiem jak bym się zachował jak by do mnie tak z zamówieniami dzwonili,a sami wiemy jak w naszym kraju ciężko jest dobrze zarobić. Pokusa łatwego zarobku jest duża.
sylwek59

WysłanyWysłany: Nie Mar 15, 2020 6:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pokusa zarobku to jedno, ale czyste sumienie to drugie !!! Niestety komercyjne hodowle w wielu przypadkach czystego sumienia zapewne nie mają...
wiarus

WysłanyWysłany: Nie Mar 15, 2020 6:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No cóż komuś w tym kraju trzeba zaufać i każdy sam musi podjąć decyzje .Wiem jak trudno zaczynać hodowle ,a sprzedających masa ,osobiście bardziej bym się skupił na małych hodowlach, tych co nie mają nic na sprzedaż.DL
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Nie Mar 15, 2020 10:59
PostTemat postu : NO CÓŻ BYWA I TAK
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy......Szanowny Kolego manfredzie......Pozwolisz,ze wtrącę swoje trzy zdania do Twojego postu.Uważam,ze posunąłeś się w swoim zapytaniu o jeden most za daleko z wątpliwościami,i jeżeli je masz to z wątpliwego żródła niczego się nie nabywa,i wtedy taką hodowlę omija się szerokim łukiem.Chcesz z tej hodowli coś nabyć,a siejesz wśród hodowców wielką niepewność,co do uczciwości sprzedającego.Tym samym podważasz autorytet MISTRZA POLSKI,jego oddziału i okręgu.Uważam,ze po takim wpisie,takich wątpliwośćiach nie masz co marzyć o ptaku z tej hodowli,chyba,że znajdziesz kogoś,co dla Ciebie coś zakupi.Miałem okazję na ostatniej ogólnopolskiej po raz pierwszy porozmawiać z Kolegą Marciszewskim,pogratulować Mu wspaniałego wyniku,cudownych ptaków w kategorii sport-wyczyn,i odniosłem wrażenie,ze to równy gość,z wielką gołębiarską wiedzą,całkowicie oddany naszej pasji,a przede wszystkim wspaniały i uroczy mówca,którego z przyjemnością się słucha.Cóż ja Szanowny Kolego znaczę w naszym świecie gołębiarskim.....żadnych wyników.a mimo to w czasie naszej rozmowy z Nim nie odczułem żadnej wyższośći ze strony Mistrza Polski w stosunku do takiego szaraka jak ja.Dla mnie to bardzo ważne,miłe i cenne.Co do różnego rodzaju badań,to Szanowny Kolego dam tylko jeden przykład.W moim odczuciu najlepszym polskim wywiadowcą był Marian Zacharski,którego dokonania zabrały amerykanom wiele miliardów dolarów,i za jego zgodą redaktor Bogdan Rymanowski pojechał z nim do jedynego w Europie muzeum szpiegostwa w Tampere,bo oświadczył z uśmiechem,że oszuka wariograf.Rozpoczęto badania,i ........czy był Pan w więzieniu rosyjskim...tak 12 lat (nigdy nie był),wariograf..mówi prawdę........następne,czy pracował Pan dla polskiego wywiadu .....odp.NIE...wariograf,, mówi prawdę.Co trzeba umieć by w pole wyprowadzić maszynę,którą tworzyli geniusze,a odpowiedzi analizowane są m/n przez analizę ruchu żrenicy oka,drżenie głosu,i napięć skórnych potrafiących wychwycić stres towarzyszący nieprawidłowym odpowiedziom na pytania.Także Szanowny Kolego manfredzie ufajmy hodowcom,szanujmy ich dokonania,próbujmy znależ z nimi wspólny język,zdobyć wieloletnią przyjażń.a żadne DNA nie będą nam potrzebne.Proszę mój wpis potraktować nie jako złośliwośc,ale jako serdeczną koleżeńską hodowcy uwagę.Pozdrawiam serdecznie Kolegę i Domowników,życząc pięknej słonecznej niedzieli,wychowu okazałych młodzików i dobrych lotów.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
manfred

WysłanyWysłany: Nie Mar 15, 2020 13:35
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

panie Puchalski ja pana nieprosilem o jakies moraly , a uczciwosc miedzy dialogiem a czynem u niekturych jest dwuznaczna ,zycze panu aby pan mial zawsze szczescie co do tego mowa i czyn,, poniewarz wszyscy znamy nasze srodowisko pzhgp jedni uczciwi a drudzy mysla jak oszukac i wyciagnac kase za byle co ,
wkic

WysłanyWysłany: Nie Mar 15, 2020 14:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Manfred zgadzam sie 100% z toba.
mirek2001

WysłanyWysłany: Nie Mar 15, 2020 14:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

manfred napisał:
panie Puchalski ja pana nieprosilem o jakies moraly , a uczciwosc miedzy dialogiem a czynem u niekturych jest dwuznaczna ,zycze panu aby pan mial zawsze szczescie co do tego mowa i czyn,, poniewarz wszyscy znamy nasze srodowisko pzhgp jedni uczciwi a drudzy mysla jak oszukac i wyciagnac kase za byle co ,

Jak coś kupiłeś kolego czy ktoś ze znajomych ci opowiadał i nie jest zadowolony to napisz wprost a nie zadajesz pytania czy uczciwy i takie pierdóły. I doceń to że w ogóle ktoś zabiera w takim temacie głos.....

WysłanyWysłany: Nie Mar 15, 2020 15:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

tak się zastanawiam jak można na forum zadawać takie pytanie? przecież ilu kupujących tyle opinii. Jaką wiarygodność ma opinia kogoś tu podana? raczej bardzo wątpliwą. Opieranie się na czyjejś opinii w kwestii zakupu gołębi nie może być miarodajne bo dla wielu oszustwem jest to że zakupione gołębie nic po sobie nie dają a to żadnym oszustwem nie jest. Tylko zdrowy rozsądek i rozmowy bezpośrednie powinny wyrobić jakiś pogląd który powinien mieć wpływ na zakup lub nie.

pozdrawiam DL
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Nie Mar 15, 2020 17:17
PostTemat postu : WŁAŚNIE
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy.......Szanowny Panie manfred....dziękuję za zwrócenie mi uwagi,choć moralistą nigdy nie byłem i nie będę,a skoro tak to Szanowny Pan odbiera to tylko i wyłącznie Pana sprawa.Ciekawi mnie bardzo,czy Pan nigdy nie trafił na uczciwych ludzi?.Ja w swoim już długim 70-letnim życiu trafiłem tylko licząc na palcach jednej ręki na 4 osoby,które mnie bardzo zawiodły i rozczarowały,i nie byli to hodowcy z tytułami mistrzów,ale działacze w moim kaliskim okręgu,o których nie warto mi wspominać....Szanowny Kolega..tedy..napisał....tak się zastanawiam jak można na forum zadawać takie pytanie?...... Właśnie Szanowny Kolego jak można,ale mnie absolutnie nie zdziwi,bo Szanowny Pan manfred kilkakrotnie dał tutaj swoje ciekawe posty m/n Kulik (w innym przypadku Kólik)znaczniki nic nie warte...Zenek..karmy nie polecam...Wotzka oszukańczy gołąb,coś tam niemiłego z wkic,też było,no a teraz na tapecie Kolega Marciszewski.Byłoby pięknie,gdyby Szanowny Pan krytykując tak odważnie się przedstawił,w co nie wierzę,ale......poczekajmy.Pozdrawiam życząc miłego wieczoru w rodzinnym gronie, i smacznej kolacji.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
ARTURO

WysłanyWysłany: Nie Mar 15, 2020 18:25
PostTemat postu : Re: golebie od D MARCISZEWSKI.
Odpowiedz z cytatem

manfred napisał:
witam kol hodowców czy ktos kto ma golebie od tego hodow robil badania DNA, PYTAM PONIEWARZ MAM PEWNE WATPLIWOSCI ,CZY TEN CHODOWCA NIE STWARZAL PROBLEMU DOTYCZACE BADAN DNA GOLEBI,ORAZ CZY UCZCIWIE SPRZEDAJE GOLEBIE ,BO MAM ZAMIAR ZAKUPIC LECZ CHCE BYC PEWNY CZY JEST UCZCIWY ,GOLEBIE TE SA DROGIE ,

Słuchaj jak masz wątpliwości to nie rób scen na forum.
Dlaczego wymieniasz dane Kolegi Hodowcy a sam jak szczur nawet nie masz odwagi się przedstawić.
Zadaj to pytanie Koledze Darkowi to bez problemu otrzymasz podejrzewam odpowiedź.
Jutro okaże się że będziesz chciał zakupić od kogo innego i znowu ta sama historia.
Chcesz prawdy to pytanie kieruj do sprzedającego- tylko szczerze rozmawiaj
manfred

WysłanyWysłany: Nie Mar 15, 2020 20:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

na tym forum sa tez tacy co lubia dociac komus jak ktos pyta ja zadalem pytanie czy jest ten chodowca okey a nie ze jest zly czy niewiarygodny.przeciez mam takie prawo poznac sprzedawce i jaka jest opinia nikomu w tym temacie nie oblizalem ,a co do pana puchalskiego i Arturo moja prozba prosze na moje tematy sie niewypowiadac na przyszlosc czytac temat ze zrozumieniem,poz,
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Nie Mar 15, 2020 20:57
PostTemat postu : ZROZUMIAŁEM AŻ ZA DOBRZE
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Panie manfredzie.......aż za dobrze temat Pana zrozumiałem,i zdania nie zmienię.Życzenie z PRZYJEMNOŚCIĄ SPEŁNIĘ.Dziękuję za przedstawienie się hodowcy z Podkarpacia..Z poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: