Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pon Maj 25, 2020 4:08 Zobacz posty bez odpowiedzi
Kornawirus - 2 fala na jesieni
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
czerwony1363

WysłanyWysłany: Wto Kwi 21, 2020 17:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wkic, nie ucieklem a wyjechalem do pracy juz w UE za czasow rzadow kaczystow nie mam zamiaru opuszczac kraju ojczystego na zawsze.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
tedy

WysłanyWysłany: Wto Kwi 21, 2020 18:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Widać kolego Chodowca442 że jak ktoś nie ma nic do powiedzenia o gołębiach to się gównianą polityką rajcuje. Załóżcie sobie temat Polityczne Preferencje i tam sobie te swoje rewelacje uprawiajcie do woli, będzie przynajmniej wiadomo co omijać szerokim łukiem.

Pozdrawiam DL
slony

WysłanyWysłany: Wto Kwi 21, 2020 19:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wkic napisał:
Chris ten gosc musi nalezyc do PO.
Mowi jak Budka i Szczerba.

..Budka.. Masz na myśli tego przystojniaka :P :shock:
slony

WysłanyWysłany: Wto Kwi 21, 2020 19:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kslom napisał:
wkic napisał:
kslom ja mieszkam za granica przeszlo 50-lat i nigdy nie krytykuje
Polski bo to jest moja ojczyzna a opuscilem bo nie lubialem czerwonych.
Ci krytyny z PO i Wiosna jada do Brukseli i skarzyc na Polske i ty ich
nazywasz polakami.
Dla mnie to sa judasze.

Czyli ogólnie mogę powiedzieć ze mieszkasz w Kanadzie tyle ile ja mam lat:) To tyle z pozytywnych informacji.
Ja nie twierdziłem ze krytykujesz Polskę. Masz tylko ciągotki to krytyki lub posługiwania się niedomówieniami w stosunku do czołowych postaci współczesnej Polski. Przykład to Marszałek Senatu T Grodzki. Jakim prawem to robisz?
Ja wychowałem się w Polsce i tu mieszkam (prawdopodobnie umrę) . Dla ciebie ktoś kto ma inne zdanie jak ty to jest komunistą. Komunistów w tym kraju nigdy nie było a tym bardziej teraz. Siedzisz daleko i korzystasz z dolarów kanadyjskich więc zajmij się sprawami które dotyczą ciebie tam , na miejscu jak np to https://www.o2.pl/artykul/najwieksza-masakra-w-historii-kanady-falszywy-policjant-zabil-co-najmniej-16-osob-6501846137362561a

kslom... śmierdzisz bolszewizmem !!!!
wieslaw.puchalski

WysłanyWysłany: Wto Kwi 21, 2020 19:50
PostTemat postu : CO SIĘ DZIEJE
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy....... gdy życie wielu ludzi jest zagrożone,gdy na każdym kroku może nasze rodziny,czy najbliższych spotkać tragedia,gdy brakuje rękawiczek,maseczek,respiratorów, gdy szuka się sponsorów na zakup potrzebnych środków ochrony patrzymy na pospolitych durnii,co tylko potrafią ogromne szkody nam wyrządzać,mieć z tego osobiste korzyści i w oczy się narodowi śmiać.Teraz najważniejsze zadanie jest uchronić nas i świat przed rozprzestrzenianiem się tej zarazy,a nie negocjowanie zbrojenia,co psu na budę sie to nie zda. https://fakty.interia.pl/polska/news-mariusz-blaszczak-negocjacje-w-sprawie-pociskow-javelin-zako,nId,4452563 Przed kim my się chcemy bronić,jak jesteśmy bezbronni.Nikt nam nie pomoże,zostaniemi samiutcy gdyby do nieszczęscia doszło.W najlepszym przypadku mając dokładnie zryty beret będziemy bronić sojusznika.Światowi przywódcy wielcy bohaterowie zyjący sobie beztrosko i dostatnio,co okradają swoje narody przeznaczając ogromne kwoty na zbrojenia,budując lotniskowce, okręty podwodne z atomowymi głowicami,szpiegowskie samoloty,satelity,wszystko na zagładę ludzi, nawet kibel człowieka obejrzą,stają całkowicie bezradni wobec niewidzialnego małego wiruska,co już w każdym kraju zabiera wartościowych ludzi,i nikt nie przewidzi do kiedy to potrwa,i ilu jeszcze nas pójdzie do piachu.Czytałem,że zmarło już 100 lekarzy we Włoszech,a opiekę mieli na pewno bardzo dobrą,o której zwykły śmiertelnik może tylko w szpitalu pomarzyć,a jednak wirus nie dał się pokonać.Zamiast pierdolić o zbrojeniu kasę przeznaczać na instytuty badawcze,nad chorobami,na szpitale,na edukacje,na opiekę nad chorymi i bezbronnymi,na firmy,co zatrudniają sporo osób,by nie bankrutowały,i by naród miał w Ojczyżnie pracę,a nie myśleć o zbrojeniu i ......co puste mózgi,zbrojenie zatrzymie koronawirusa.Nie bądzcie śmieszni.Nasze ukochane ptaki muszą zejść na dalszy plan,przecież je kochamy,ale rodziny są najważniejsze,i to ma bezwzględne pierwszeństwo.Nie podniecajmy się lotami,czy czekaniem na komunikat.Przyjdzie na to odpowiednia pora,ale kiedy,jeden Bóg raczy wiedzieć,a nie jacyś astrolodzy,przepowiadacze,czy pożal się Boże eksperci.Zbliża się pora snu,więc życzę spokojnej nocy,dobrego zdrowia Wam Szanowni Koledzy i Waszym Rodzinom.W tym temacie to mój ostatni wpis.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.

Ostatnio zmieniony przez wieslaw.puchalski dnia Wto Kwi 21, 2020 21:04, w całości zmieniany 1 raz
wkic

WysłanyWysłany: Wto Kwi 21, 2020 20:59
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czerwony1363 dlaczego klamiesz to za rzadow Tuska
polacy uciekali na wyspy.
A ty byles jednym z nich.
Myslales ze tam wszystko dostaniesz za darmo.
Ale niestety musiales zapierdalac kalesony byly mokre.

Ostatnio zmieniony przez wkic dnia Wto Kwi 21, 2020 21:14, w całości zmieniany 1 raz
wkic

WysłanyWysłany: Wto Kwi 21, 2020 21:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Slony to jest biala malpa.
kslom

WysłanyWysłany: Sro Kwi 22, 2020 5:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

slony napisał:
kslom napisał:
wkic napisał:
kslom ja mieszkam za granica przeszlo 50-lat i nigdy nie krytykuje
Polski bo to jest moja ojczyzna a opuscilem bo nie lubialem czerwonych.
Ci krytyny z PO i Wiosna jada do Brukseli i skarzyc na Polske i ty ich
nazywasz polakami.
Dla mnie to sa judasze.

Czyli ogólnie mogę powiedzieć ze mieszkasz w Kanadzie tyle ile ja mam lat:) To tyle z pozytywnych informacji.
Ja nie twierdziłem ze krytykujesz Polskę. Masz tylko ciągotki to krytyki lub posługiwania się niedomówieniami w stosunku do czołowych postaci współczesnej Polski. Przykład to Marszałek Senatu T Grodzki. Jakim prawem to robisz?
Ja wychowałem się w Polsce i tu mieszkam (prawdopodobnie umrę) . Dla ciebie ktoś kto ma inne zdanie jak ty to jest komunistą. Komunistów w tym kraju nigdy nie było a tym bardziej teraz. Siedzisz daleko i korzystasz z dolarów kanadyjskich więc zajmij się sprawami które dotyczą ciebie tam , na miejscu jak np to https://www.o2.pl/artykul/najwieksza-masakra-w-historii-kanady-falszywy-policjant-zabil-co-najmniej-16-osob-6501846137362561a

kslom... śmierdzisz bolszewizmem !!!!

słodziutki ...jedziesz nacjonalizmem na kilometr. o czym z takim baranem można rozmawiać

WysłanyWysłany: Sro Kwi 22, 2020 6:37
PostTemat postu : Re: CO SIĘ DZIEJE
Odpowiedz z cytatem

wieslaw.puchalski napisał:
Szanowni Koledzy....... gdy życie wielu ludzi jest zagrożone,gdy na każdym kroku może nasze rodziny,czy najbliższych spotkać tragedia,gdy brakuje rękawiczek,maseczek,respiratorów, gdy szuka się sponsorów na zakup potrzebnych środków ochrony patrzymy na pospolitych durnii,co tylko potrafią ogromne szkody nam wyrządzać,mieć z tego osobiste korzyści i w oczy się narodowi śmiać.Teraz najważniejsze zadanie jest uchronić nas i świat przed rozprzestrzenianiem się tej zarazy,a nie negocjowanie zbrojenia,co psu na budę sie to nie zda. https://fakty.interia.pl/polska/news-mariusz-blaszczak-negocjacje-w-sprawie-pociskow-javelin-zako,nId,4452563 Przed kim my się chcemy bronić,jak jesteśmy bezbronni.Nikt nam nie pomoże,zostaniemi samiutcy gdyby do nieszczęscia doszło.W najlepszym przypadku mając dokładnie zryty beret będziemy bronić sojusznika.Światowi przywódcy wielcy bohaterowie zyjący sobie beztrosko i dostatnio,co okradają swoje narody przeznaczając ogromne kwoty na zbrojenia,budując lotniskowce, okręty podwodne z atomowymi głowicami,szpiegowskie samoloty,satelity,wszystko na zagładę ludzi, nawet kibel człowieka obejrzą,stają całkowicie bezradni wobec niewidzialnego małego wiruska,co już w każdym kraju zabiera wartościowych ludzi,i nikt nie przewidzi do kiedy to potrwa,i ilu jeszcze nas pójdzie do piachu.Czytałem,że zmarło już 100 lekarzy we Włoszech,a opiekę mieli na pewno bardzo dobrą,o której zwykły śmiertelnik może tylko w szpitalu pomarzyć,a jednak wirus nie dał się pokonać.Zamiast pierdolić o zbrojeniu kasę przeznaczać na instytuty badawcze,nad chorobami,na szpitale,na edukacje,na opiekę nad chorymi i bezbronnymi,na firmy,co zatrudniają sporo osób,by nie bankrutowały,i by naród miał w Ojczyżnie pracę,a nie myśleć o zbrojeniu i ......co puste mózgi,zbrojenie zatrzymie koronawirusa.Nie bądzcie śmieszni.Nasze ukochane ptaki muszą zejść na dalszy plan,przecież je kochamy,ale rodziny są najważniejsze,i to ma bezwzględne pierwszeństwo.Nie podniecajmy się lotami,czy czekaniem na komunikat.Przyjdzie na to odpowiednia pora,ale kiedy,jeden Bóg raczy wiedzieć,a nie jacyś astrolodzy,przepowiadacze,czy pożal się Boże eksperci.Zbliża się pora snu,więc życzę spokojnej nocy,dobrego zdrowia Wam Szanowni Koledzy i Waszym Rodzinom.W tym temacie to mój ostatni wpis.Z szacunkiem i poważaniem Wiesław Puchalski z oddziału 0100 Ostrów Wielkopolski.

Szanowny Wiesławie
Długo zastanawiałem się nad tym czy odnieść się do Twojego postu, co odpisać i czy w ogóle ciągnąć ten temat . „Zryty beret” przechylił szalę aby wejść w polemikę z tym co napisałeś.
Twój post ma wiele wątków. Zaczynasz od wielkich słów dotyczących życia ludzkiego oraz braków w środkach ochrony osobistej. Tutaj zgodzę się z Tobą. W lutym , marcu byliśmy manieni przez czołowych polityków z frakcji rządzącej jak to jesteśmy zajebiści. Posiadaliśmy wszystko co było potrzebne. Życie pokazało jednak jaka jest rzeczywistość. Czy wina leży tylko po stronie obecnych decydentów. I tak i nie. Nie na wszystko mieli czas, pieniądze i najgorsze wiedzę. W dziedzinie ochrony osobistej mamy gigantyczne opóźnienia. Winić jednak za brak respiratorów nie powinniśmy. Nie ma na świecie państwa które by zapewniło te urządzenie dla 100% obywateli.
Nie wiem kogo miałeś na myśli pisząc te słowa „patrzymy na pospolitych durnii, co tylko potrafią ogromne szkody nam wyrządzać, mieć z tego osobiste korzyści i w oczy się narodowi śmiać”. Jak możesz to rozwiń ten wątek.
Kolejna sprawa to funkcjonowanie państwa i jego priorytety. Myślę, a przynajmniej mam taką nadzieję, że głównym priorytetem dla rządu jest walka z „zarazą”. Nie można jednak zapominać o innych obowiązkach państwa. Jednym z nich jest obrona granic naszej kochanej ojczyzny (Konstytucja). Czytając Twoje słowa miałem takie wrażenie, że najchętniej rozwiązał byś armię a pieniądze kierowane na obronność przeznaczył na inne dziedziny życia państwa. Super pacyfistyczne pomysł! Naprawdę, super! Niestety Wiesławie w tej szerokości i długości geograficznej nie da się tak!
Porozmawiaj z tymi chłopakami a najlepiej z ich matkami co oni tam robią
https://wiadomosci.wp.pl/wojna-w-donbasie-separatysci-zaatakowali-pozycje-ukrainskich-sil-zbrojnych-6479942589449857a. Chyba wszyscy mają „zryte berety” i bronią swojej ojczyzny….
Nie tak dawno oglądałem program z jakiegoś DPS gdzie rozhisteryzowana pielęgniarka wykrzykuje, że została wysłana do opieki nad pacjentami bez żadnych środków ochrony, porównując się do żołnierzy wysłanych do walki bez broni. Czy Ty Wiesiu również chciałbyś wysłać żołnierzy do walki bez broni? Przykładów na to ze zawsze jest ktoś zły który chce coś od drugiej osoby czy podmiotu politycznego jest bardzo dużo. Masz tu dwa, znalezione na szybko:
https://www.o2.pl/artykul/swiat-walczy-z-koronawirusem-a-chiny-przejmuja-nowe-terytorium-na-morzu-poludniowochinskim-6501902337411201a
https://kresy24.pl/rosja-zablokowala-strone-internetowa-ministerstwa-ds-reintegracji-ukrainy-w-zwiazku-z-krytycznymi-informacjami-o-koronawirusie/
Świat i My zapomnieliśmy już chyba o tym co się dzieje w tym miejscu
https://syria.liveuamap.com/#
Uważasz ze ludzie tam żyjący nie pragną pokoju?
Wiesiu, napisałeś takie słowa ” Przed kim my się chcemy bronić, jak jesteśmy bezbronni”. Właśnie aby nie być bezbronnym to są potrzebne „zryte berety” i działania https://fakty.interia.pl/polska/news-mariusz-blaszczak-negocjacje-w-sprawie-pociskow-javelin-zako,nId,4452563 które podejmuje człowiek odpowiedzialny za obronność.
Czy „Światowi przywódcy wielcy bohaterowie zyjący sobie beztrosko i dostatnio” ? Polemizował bym w tym temacie. Nie tak dawno pierwszy Cowboy wstrzymał dotacje dla WHO bo niby czegoś nie zrobiła. Jak jest prawda nie wiem. Mam jednak swoje zdanie o tym zachowaniu. Jest to szukanie „czarownic” oraz tego trzeciego aby obciążyć go swoją niekompetencją i dyletanctwem.
Tak, mały wirusek daje nam do wiwatu. Latamy w kosmos, budujemy super narzędzia samodestrukcji a małe G obnaża nasze słabości. Wiesiu, a nie myślałeś nad tym w inny sposób. Ze to matka NATURA wymierza nam karę za zło jakie czynimy dla klimatu, Ziemi? No co teraz napiszę jest bardzo brutalne ale prawdziwe. Zobacz co się dzieje z świecie zwierząt, kto ma prawo życia i rozmnażania?
Wiechu, nie ma pierdolenia o zbrojeniu!!! Pamiętaj, kto nie szanuje własnej armii będzie musiał naginać kark przed cudzą!!!!! Pacyfistą można być jednak w tym miejscu w Europie jest to bardzo skomplikowane.
Mnie ogólnie podniecają kobiety. Loty gołębi dają mi zwiększony poziom endorfiny.
Wydaje mi się, że krzywdzisz Kolegów pisząc te słowa „ Nie podniecajmy się lotami, czy czekaniem na komunikat.” Nie chodzi o to ze ktoś oczekuje cudów. My chcemy tylko informacji, bycia z Nami w tym trudnym czasie oraz mądrych decyzji. Powiedz mi czy nie można było przesunąć terminu zbierania spisów? Powiedz mi, jak nasi hodowcy wpłacają składki (pieniądze) do „skarbników”? Są to przelewy czy w zdecydowanej większości wpłaty bezpośrednie przy użyciu pieniędzy? Masz jakieś „halo” w tej kwestii. Wszystko jest ok? Uważasz ze moje słowa to krytycyzm Władz?
Na tym kończę bo wyszedł już i tak niezły poemat. Nie wiem czy po przeczytaniu tych słów nadal będę Twoim Kolegą. Znasz mnie jednak na tyle , ze wiesz ze zawsze mówię i piszę to co myślę.
Pozdrawiam

WysłanyWysłany: Sro Kwi 22, 2020 9:32
PostTemat postu : POZOSTAŃMY PRZY SWOICH ZDANIACH
Odpowiedz z cytatem

Szanowni Koledzy.......Szanowny Krzysiu.......Druhu ...nie miałem już pisać w tym temacie,lecz zrobię jedyny wyjątek.bo Twój ten wpis.......Nie wiem czy po przeczytaniu tych słów nadal będę Twoim Kolegą......mnie popchnął do tego.Mamy swoje zdania i dobrze,a że Ciebie bardzo szanuje jako człowieka, hodowcę,i kolegę to z drugiego lęgu dostaniesz młodzika,po tej parze,co brałeś udział w aukcji. Wiedz jednak przyjacielu,ze w wojsku na tym najwyzszym stanowisku od lat było i jest wiele zrytych beretów,i choćbym chciał zdania nie zmienię.To już na pewno moja ostatnia,i krótka odpowiedz.Pozdrawiam Ciebie i Domowników serdecznie życząc wiele dobrego zdrowia,powodzenie w hodowli,i z daleka omijania lekarzy i aptek.Z szacunkiem i poważaniem Wiechu z Ostrowa.
kslom

WysłanyWysłany: Sro Kwi 22, 2020 9:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Druhu, oczywiście jak najdalej aptek i wszelkich przybytków z medykamentami:)

WysłanyWysłany: Czw Kwi 23, 2020 6:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wkic. Na wyspy GB wyjechalem 09-02-2007r. za rzadow kaczystow , rzadzili dwa lata tak nie udolnie ze nie przetrwali calej kadecji czterech lat. Wrucilem 31-01-2018r tez za ich kadecji i co widac, schylek ich rzadow przepelniony nienawiscia i podzialem spoleczenstwa , jak sam kaczysta powiedzial DRUGI SORT, jednak juz nie zostal premierem i pociaga za sznurki z tylnego siedzenia i za nic nie odpowiada. Historia osadzi to co zrobili twoji milusinscy.
mirek2001

WysłanyWysłany: Czw Kwi 23, 2020 11:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pilnie poszukiwani producenci skrzynek na listy!!!! Pracownicy pewnego Urzędu Pocztowego skarżą się '' że nie mają skąd wziąć skrzynek na listy bo brakuje ich w hurtowni firmy ......... można :) można a skrzynka być musi

WysłanyWysłany: Czw Kwi 23, 2020 12:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czerwony1363 ja ogladam TVP INFO.
A co ty tu wypisujesz to bzdura.
PIS jest #1 najlepszy rzad od 30-tu lat.
czerwony1363

WysłanyWysłany: Pią Kwi 24, 2020 5:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Wkic tak trzymaj oglądaj i bądź jeszcze mądrzejszy. Daleko ci do rzeczywistych realiów życia w PL. Człowiek uczy się całe życie a głupim umiera. Prawda?.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: