Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Maj 29, 2020 16:17 Zobacz posty bez odpowiedzi
Gołąb na balkonie
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Felicity

WysłanyWysłany: Pią Maj 22, 2020 22:15
PostTemat postu : Gołąb na balkonie
Odpowiedz z cytatem

Jestem tu nowa, temat gołębi mnie zainteresował, ponieważ mam na balkonie gołębie gniazdo. Mimo założonej siatki gołębica zniosła jajko. Jak się zorientowałam, już było. Wyłączyłam balkon z użytku, z jajka wykluł się gołąb. 
W tej chwili jest już z wyglądu jak dorosły, chodzi czasem po balkonie. Odwiedzają go rano 2 gołębie, pewnie rodzice, potem odlatują, a młody zostaje. 
Mam pytanie, czy nauczy się latać, jeśli balkon jest zasłonięty siatką, tylko dół jest odsłonięty. Pod barierkami jest 25 cm wolnej przestrzeni, tamtędy weszła gołębica, gdy zakładała gniazdo i wchodzi teraz do młodego. Czy powinnam zdjąć siatkę z balkonu? Młody raz próbował się wzbić na barierkę, ale jest siatka. Czy nauczy się latać mimo zasłonietego balkonu? Chciałabym już posprzątać balkon, czekam jak młody odleci. 
Z góry dziękuję za wszelkie rady, pozdrawiam :)
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
wkic

WysłanyWysłany: Sob Maj 23, 2020 1:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jak sciagniesz siatke napewno odleci.
Mozesz posprzatac balkon ale pamietaj ze golebica wroci.
Bedzie chciala miec wiecej mlodych na balkonie.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: