Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Gru 13, 2017 16:59 Zobacz posty bez odpowiedzi
Pytania do Prezydenta część II
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
base

WysłanyWysłany: Nie Mar 07, 2010 12:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tak.Tylko że wiesz,przykładowo oddział sam sobie organizuje lot maraton z wybranej przez siebie
miejscowosci i dochodzi do takiej sytuacji np.ze oddział zanim doleci do tego lotu
przezywa jeden lub dwa loty katastrofalne gdzie pozniej czesc hodowcow sie wycofuje
z dalszej rywalizacji a czesc z reguły ci lepsi chca dalej lotowac zeby cos uzyskac.
I czesto gesto brakuje wtedy limitu tych 50 hodowców bo z iloscia gołębi nie ma zwykle takiego problemu
na loty maratonskie.Dlatego sa te listy okregowe lub rejonowe zeby pozniej mozna było
cos wykrecic np.GMP itd.I wtedy potrzebny jest wspolny start.(jedna miejscowosc)
Przy organizacji lotu Maraton dla 1 oddziału to sa dosc duze koszty a wiadomo ze w kilku to zawsze taniej.
Badzmy tylko dobrej mysli, aby wiatr przyganiał te gołębi z tych lotów jak to juz jest od 3 lat,
bo jak przyjdzie prawdziwe lato to bedzie masakra.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
orion

WysłanyWysłany: Nie Mar 07, 2010 20:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie Prezydencie, dziękuję za odpowiedĽ. W tej chwili jest już pełna jasność. Serdecznie pozdrawiam i życzę dużo zdrowia. Orion.
RyszardTosnowiec

WysłanyWysłany: Wto Mar 09, 2010 4:10
PostTemat postu : Pytanie
Odpowiedz z cytatem

Panie inż.Kawaler proszę odpowiedzieć na pytanie : czy Zarząd Sekcji PZHGP podjął prawną uchwałę ( sekcja Bogatynia oddział Lubań okręg Jelenia Góra ). Składkę członkowską z 34 złotych poniósł wbrew zapisom PZHGP o lotowe .Tak więc żeby być członkiem PZHGP TRZEBA OPŁACIĆ wszystkie opłaty - absurd , ale do kogo się odwołać ?! jak panuje niewiedza ... P.S Jednym z ciekawszych projektów Patasa było powołanie Rzecznika Praw Hodowcy - niestety za dociekliwość został wyciszony !!!
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
Adam.W

WysłanyWysłany: Wto Mar 09, 2010 16:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szanowny Panie Prezydencie
Wiele nieporozumienia wywołał temat list /spisów/ dotyczący barwy gołębi
czy jet obowiązek pisania barwy gołębia na listach spisowych ,są zegary które nie czytają barwy,regulamin tego nie precyzuje
orion

WysłanyWysłany: Wto Mar 09, 2010 21:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nie jest to odpowiedni temat, ale Pan tu na pewno zagląda dlatego właśnie w tym miejscu zamieszczam te życzenia.
Panie Prezydencie z okazji 60 urodzin, życzę Panu, przede wszystkim bardzo dużo zdrowia, szczęścia w życiu rodzinnym, spełnienia marzeń, sukcesów w naszym hobby i pracy zawodowej oraz zadowolenia z pacy społecznej na rzecz związku, by plusy wielokrotnie przewyższały minusy. Z poważaniem Orion.
Adam.W

WysłanyWysłany: Wto Mar 09, 2010 22:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pozwoliłem przyłączyc się do życzeń ,życzę dużo szczęścia i zdrowia i wytrwałości,pomimo okrągłej liczby jest Pan jeszcze młodym człowiekiem.
Pańskie odpowiedzi na tym forum skróciły okres wyczekiwania na formalne załatwianie niektórych tematów
RyszardTosnowiec

WysłanyWysłany: Sro Mar 10, 2010 8:54
PostTemat postu : Re: Pytanie
Odpowiedz z cytatem

RyszardTosnowiec napisał:
Panie inż.Kawaler proszę odpowiedzieć na pytanie : czy Zarząd Sekcji PZHGP podjął prawną uchwałę ( sekcja Bogatynia oddział Lubań okręg Jelenia Góra ). Składkę członkowską z 34 złotych poniósł wbrew zapisom PZHGP o lotowe .Tak więc , żeby być członkiem PZHGP TRZEBA OPŁACIĆ wszystkie opłaty - absurd , ale do kogo się odwołać ?! jak panuje niewiedza ... P.S Jednym z ciekawszych projektów Patasa było powołanie Rzecznika Praw Hodowcy - niestety za dociekliwość został wyciszony !!!
Witam. 10 MARCA 2010 wpłaciłem kwotę 34 PLN na konto ZG PZHGP za członkostwo 2010 . Nie mam zamiaru szarpać się z kimkolwiek również wyczekiwać w nieskończoność na odpowiedĽ .Równocześnie utworzę nowy link na mojej stronce w podstronie MARKT PLACE , gdzie wkleję paragon wpłaty oraz wszystkie nie załatwione sprawy członków PZHGP z całej Polski - zapraszam.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
orion

WysłanyWysłany: Sro Mar 10, 2010 13:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Ryszardzie, jestem prezesem oddziału i według mnie Twoja wpłata nic nie załatwia. Składkę członkowską powinien Ci przyjąć skarbnik sekcyjny lub oddziałowy jeżeli nie ma sekcji. Z tego 5 zł. zostaje w sekcji, 12 zł. idzie do okręgu i dopiero okręg z tych 12 zł. chyba 3 zł. przelewa do ZG reszta składki pozostaje w oddziale. Twój przypadek jest dość specyficzny i według mnie powinieneś interweniować w zarządzie okręgu. U nas jest tak, że hodowca aby być członkiem naszego oddziału musi opłacić składkę członkowską 34 zł. oraz opłatę oddziałową 100 zł. i to wszystko, inne opłaty jak lotowe czy obrączka hodowca ponosi w zależności czy chce uczestniczyć w lotach. Gdyby ktoś nie wziął obrączek a chciał lotować, to musiałby dopłacić więcej do lotowego od sztuki na spisie po 1 zł. z tego względu, że obrączkę mamy droższą o 50 gr. i te pieniądze są na sprzątanie kabiny, papier falisty i opłaty za utrzymanie własnego samochodu z kabiną. Opłata oddziaśśąąłowa jest po to żeby oddział mógł działać, s? w niej wszystkie opłaty stałe, takie jak, utrzymanie ?wietlicy, organizacja zebrań, prowadzenie biura, delegacje itp. I według mnie, tego typu podział kosztów ponoszonych przez hodowców, jest jak najbardziej wła?ciwy. Kolego, spokojnie bez nerwów odwołuj się do zarz?du okręgu, a dopiero potem do ZG.
czajka122

WysłanyWysłany: Sro Mar 10, 2010 21:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Po kopie,to po chłopie - taka to jest rzeczywistość.
antonisodzawiczny

WysłanyWysłany: Czw Mar 11, 2010 8:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

U DRZWI TWOICH STOJE PANIE CZEKAM NA TWE ZMILOWANIE !!!. P Prezydencie stoje w tej kolejce ponad dwa tygodnie-zastanawiam sie czy nie ma tu obowiazku zapisanie sie na liste komitetu kolejkowego,czy obowiazuje moze jakas odplatnosc?. Zylaki mam od tego stania i czekania jak powrosla, niektorych ponasza nerwy! Pytan zas mam cale narecze i chcial bym je zadac i uslyszec merytoryczna odpowiedz. Ps. Zapraszam Pana na str. nr 6,oraz ew. 7 w tym temacie. Pozdrawiam.
barkley

WysłanyWysłany: Czw Mar 11, 2010 9:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

O pan Antoni sie obudzil, lub wlasnie wrocil z jakiejs pielgrzymki :) .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
antonisodzawiczny

WysłanyWysłany: Czw Mar 11, 2010 10:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam przedmowce! Zastanawiam sie czy Pan jest po. "pierwszego"?. Radzil bym nie polemizowac u Szefa -jeszcze wejdzie a- znajac jego teperamet przyszlo by nam zbierac jedynki. Bedac przy slowie zapytam Pana ---? Czy Pan PREZYDENT nie jest czasem w syminarium :?.
barkley

WysłanyWysłany: Czw Mar 11, 2010 10:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam pana panie Antoni . Prosilbym pisac prosto z mostu i jezykiem zrozumialym . Bo pana pytania nie sa zbytnio zrozumiale , przynajmniej dla mnie .

Co na przyklad znaczy :

Cytat:
Zastanawiam sie czy Pan jest po. "pierwszego"?.

bo nie mam zielonego pojecia ;) .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
base

WysłanyWysłany: Czw Mar 11, 2010 17:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Barkley on mysli ze jest fajny ;)
Juz nie ma czym zaszpanowac to pierdoły wypisuje nie majace składu ani ładu...
hahaha
orion

WysłanyWysłany: Czw Mar 11, 2010 18:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Ryszardzie, czytając Twój wpis nie wiem czemu założyłem, że tę uchwałę podjął Zarząd Oddziału, teraz czytając jeszcze raz Twój wpis widzę, że chodzi o sekcję Bogatynia. Jeżeli nie zrobiłeś błędu w swoim wpisie i faktycznie to walne zebranie sekcji podjęło taką uchwałę, to nie wiem czemu robisz larum aż na najwyższych szczeblach władzy związkowej. Sekcja jest powołana przez Zarząd Oddziału tylko i wyłącznie do pomocy w pracy związkowej. Musi wykonywać jego wytyczne, zalecenia i uchwały, nawet składki od członków zbiera tylko za jego zgodą. Odnośnie finansów, to owszem ma odpis 5 zł. ze składki którym może dysponować, jak również może zbierać DOBROWOLNE składki na nagrody sekcyjne i praktycznie to wszystko. Dobry lot.
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do: