Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Wrz 26, 2020 20:18 Zobacz posty bez odpowiedzi
SPROSTOWANIE TEKSTU...
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Karol_0282

WysłanyWysłany: Czw Kwi 05, 2007 19:50
PostTemat postu : SPROSTOWANIE TEKSTU...
Odpowiedz z cytatem

Chciałbym sprostować tekst,który był napisany na tym forum,że ja go nie pisałem i nie edytowałem.Mam pewność,że tacy użytkownicy jak pani Joasia0264,Pan Marek0166 oraz Pani Marzena0166 by takiego czegoś nie napisali.Chciałbym też poinformować innych użytkowników,że cały czas jakaś osoba próbuje wywołać konflikt na tym portalu i to już nie pierwszy raz !Bo akcja tej osoby już trwa 3 miesiące.Proszę tą osobę żeby to skończyła bo mam już dosyć usuwania maila różnych,blokowania numerów gg i nicków skype.
Karol0282

ryszard

WysłanyWysłany: Pią Kwi 06, 2007 11:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Drogi Panie Karolu:!:
Chcę Ci przypomnieć, że w internecie nikt nie jest anonimowy :!:
Więc nie sądzę, żeby ktoś kogoś oczerniał pisząc nieprawdę i narażając się tym samym na poważne konsekwencje :!: Ja uważam, że znalazła się odważna osoba, która chciała Ci otworzyć oczy, a tym samym pokazać nam wszystkim kto administruje strony "Dobrego Lotu" i jak są traktowani tam ludzie... Myślę, że to sprostowanie nie było pisane przez Karola tylko przez osoby, które teraz chcą się wybielić. Jeśli się mylę i napisał to sam Karol, to musi być osobą, z którą coś nie halo i nie chce widzieć tych obelg tylko mówi, że to deszcz pada :!:
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: