Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Czw Sie 21, 2014 18:00 Zobacz posty bez odpowiedzi
Witam zakup gołębi Młodych u kol. Kukułka Zbigniew
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
TROJAN8111

WysłanyWysłany: Sob Kwi 21, 2012 16:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

witam koledzy co do pytania to moim zdaniem kolega niczego zlego nie zrobil zeby go posadzac o cos takiego sam nie dawno zakladalem taki sam temat tylko chodzilo o innego hodowce mniejsza o to jesli chodzi o pana Zbigniewa to w 1997 lub 1998 roku nie pamietam dokladnie poznalen go u nas na wystawie oddzialowej sprzedawal golebie mlode to byly poczatki jego kariery po powrocie z zagranicy mial ze 30szt na sprzedaz w sobote gdy pojechalem drugi raz w niedziele zostalo okolo 4-5 sztuk rozmawiajac z nim zaproponowal mi mloda samiczke po lotach stwierdzil ze ma uszkodzony mostek i dla tego chce ja sprzedac gdy dal mi ja do rak dalo sie wyczuc i zobaczyc deformacje ,chcial za nia za 50zl ja odpowiedzialem ze nie potrzebuje i co sie okazalo jako roczna zdobywa u niego 13 kon jest najlepszym roczniakiem i jednym z najlepszych golebi w Polsce do czego zmiezam ze czasami to nawet wlasciciel golebia nie wie co sprzedaje co do zakupu ja bym kupil zasada jest jedna zle golebie sprzedaje sie tylko raz.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
sojkaandrzej

WysłanyWysłany: Sob Kwi 21, 2012 20:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

pablost dzięki przeczytałem dokładnie cały temat, nie wiem czemu ktoś sugeruje że sprzedajesz gołębie jako kol. Kukułka Zbigniew.
Napisałem kilka maile do kol. Kukułka ale nie odpisywał w końcu zadzwoniłem i po dość długiej rozmowę okazało się ze pan Zbyszek nie odpisuje na maile bo jak to on powiedział nie jest biegły w obsłudze komputera a aukcje wystawia córka. Co najlepsze kupiłem u pana Kukułka 2 sztuki cena z wysyłką wyszła 250zł, są to dwa czarne, myślę że będę zadowolony ale wszystko się okaże jak gołębie przyjdą do mnie a potem zobaczymy co dadzą w rozpłodzie.

pozdrawiam
Dobry LOT
barkley

WysłanyWysłany: Sob Kwi 21, 2012 21:12
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Sojkaandrzej pierwsza sprawa to taka , ze w takich tematach wypowiadaja sie osoby albo swiezo zarejestrowane, albo takie ktore sie na forum nie wypowiadaja czyli niekatywne.
Wnisokowac mozna ze to albo osoba chcaca sobie zrobic reklame, albo ktos kto chce komus nabruzdzic. Dlatego ja osobiscie nie biore wypowiedzi takich osob za jakikolwiek odnosnik do czegokolwiek. Kiedys na Allegro bylo bardzo podbnie, choc trwa to do dzisja, gdzie jeden wystawia aukcje, i sobie ja sam podbija innym nickiem , ktorego sam stworzyl , pozniej aukcje wygrywa osoba z zerowym dorobkiem komentarzy i przedmiot pojawia sie po raz drugi i nieraz trzeci, choc cymbal nie licz ile placi prowizji od sprzedazy i wystawienia :) , ale to jego brocha.

Tutaj ile to razy , ktos zadawal pytanie typu:
Czy ktos ma ptaki tego a tego, i jak sie sprawuja. Jakims dziwnym zbiegiem okolicznosci odpowiedz nadchodzila zdumiewajaco szybko, od kogos kto nigdy na forum aktywny nie byl, lub dopiero co sie zarejestrowal . jakby to sie zdazylo, raz na ruski rok, to jeszce pol biedy, ale nie notorycznie. Dlatego niektorzy sa przewrazliwieni, na punkcie aktywnosci kogos , kto nigdy aktywny nie byl a nie jest wulkanem haha.

A ze na forach sa tacy ktorzy zadaja pytania, odpowiadaja sobie na nie i do tego sieja ferment rozwijajc dyskusje - klotnie, to nie nowina. takich klonow jest na kazdym forum kilka sztuk :) . Tylko czasami sami sie gubia w tym co pisza i to ich demaskuje :).
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autoraNumer GG Powrót do góry
daro...

WysłanyWysłany: Nie Kwi 22, 2012 17:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich jestem tu nowy dzisiaj się zarejstrowałem zaczynam hodować gołębie pocztowe od zeszłego roku sam osobiście ich wypuszczam na kilka kilometrów jak narazie najdalej na 120 km i to gołębia przybłąkanego po dwóch dniach i wrócił i od tego się zaczeło ale do czego zmierzam czy ktoś mógłby podać jakieś namiary n ahodowcę z okolic Radomia chciałbym zakupić parę sztuk do rozpłodu bądz też gołębi młodych nie nalężę jeszcze do związku chcę się właśnie zapisać
sojkaandrzej

WysłanyWysłany: Sro Kwi 25, 2012 19:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

witam to ponownie już gołąbki od Kukułka dotarły, są bardzo ładne, fajnej budowy jak na jakie "młódki", cena zachęcająca, na pewno warto polecić Kukułkę ponieważ jest gość według mnie w każdym calu profesjonalistą jeśli chodzi o gołębie pocztowe tak mogę stwierdzić po kilku rozmowach przez telefon

pozdrawiam
Dobry Lot
bell

WysłanyWysłany: Sro Maj 02, 2012 4:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Pablost jak tak ci sie te golebie sprawdzily to podaj mazwisko i skad lotujesz. Jesli nie jestes oszustem oczywiscie
kobier

WysłanyWysłany: Czw Maj 03, 2012 15:39
PostTemat postu : daro
Odpowiedz z cytatem

niedaleko Radomia mieszka taki hodowca jak Marcin Kobiela ma super golebie , w rozplodzie ma orginaly Drapa , Meier , Kopman
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: