Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Nie Maj 27, 2018 1:17 Zobacz posty bez odpowiedzi
i co wy na to???
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
itakwampokaze

WysłanyWysłany: Sro Paź 12, 2011 18:01
PostTemat postu : i co wy na to???
Odpowiedz z cytatem

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
bok98

WysłanyWysłany: Sro Paź 12, 2011 18:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gratuluję niezłomnej postawy Oddziałowej Komisji Lotowej.Nie może być tak,że są równi i równiejsi.Wstyd mi za niektórych działaczy.
habas

WysłanyWysłany: Sro Paź 12, 2011 19:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

To jest żenujące, świństwo, jak tak będą interpretowane ustanowione przez Związek przepisy to sella vi PZHGP, gdzie honor tego olimpijczyka - Wani, godność Mistrza, jak tarczki tacho do Tira nie założy a złapią go krokodyle to co pogłaszczą go, i poskarży się proboszczowi. Za długo było o nim cicho i akcje spadają , a pewnie i ambicje oraz założenia Taty Rzepki też nie do końca zostają spełnione, wstyd, wstyd i hańba.
wiechu343

WysłanyWysłany: Sro Paź 12, 2011 20:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

moim zdanie powinni mu uznać chociaż do oddziału
habas ciekawe czy we wszystkich sprawach jesteś taki przepisowy?
andrzej_123

WysłanyWysłany: Sro Paź 12, 2011 20:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiechu343
- a co z regulaminem, do śmietnika wyrzucić.
- chwali się układami w okrąglaku.
- a na jakiej podstawie okręg Rzeszów i zarząd główny miesza się i karzą łamać regulamin.
- wiechu343 widocznie za chaĽla lot też byś uznał.
wiechu343

WysłanyWysłany: Sro Paź 12, 2011 21:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

nie podniecaj się tak Andrzej ja w tą sprawę nie jestem emocjonalnie zaangażowany jak Ty .gościowi nie zadziałało połączenie DCF a koledzy na stos z nim .
wiechu313

WysłanyWysłany: Czw Paź 13, 2011 5:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Koledzy...identyczny przypadek był w tym sezonie w moim oddziele, ale z tą różnica że ten nasz hodowca nie miał do nikogo pretensji i wyniki zostały od razu odrzucone na sekcji. a do kogo mógł mieć pretensjie?? wg. mnie tylko do szanownej komisji którą powołał zarząd Główny!!! jest taka komórka już chyba pewnie od 2 sezonów która to miała się zajmować ujednoliceniem oprogramowania we wszystkich typach zegarów esk ....a tu co mamy ?? bubel tej właśnie komisji !!! bo jak można zauważyć niektóre zegary nie mogą drukować cokolwiek jeśli nie jest podpięty zegar dcf!!! a Vizion drukuje, czyli oprogramowanie we VIZIONIE jest do bani!! i dzięki temu mamy dziś taki oto problem....
bok98

WysłanyWysłany: Czw Paź 13, 2011 6:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jak ma być zgodnie z regulaminem,to nie ma co dyskutować.Jak kiedyś zakoszowałem do drewniaka 15 gołębi(seria była z 15 i wszystkie powinny być seryjne) i nie zaznaczyłem S na liście,to miałem zero konkursów seryjnych i tyle.Do głowy mi nie przyszło interweniować,chociaż byłem wściekły jak nie wiem co.
Pp026

WysłanyWysłany: Czw Paź 13, 2011 6:21
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gdyby w Regulaminie nie obyło opisu na temat podłączania zegara "radiowego" tylko, że ma być dokonane porównanie czasów widoczne na wydruku to mozna by sie pokusić o karkołomną opinię dającą podstawy do uznania wydruku za prawidłowy.
Tymczasem tego nie ma.
Doprecyzowanie zapisu w Regulaminie może być tylko takie, że na wydruku ma być czas urządzenia i czas przekazany z DCF (lub GPS).

WysłanyWysłany: Czw Paź 13, 2011 6:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ano widzisz kolego bok98 bo ty rozumiesz temat ,że zasady mają być takie same jak uzgodnione w naszym związku dla wszystkich i tak należy je traktować jednakowo dla wszystkich, biednych i bogatych i innych, a tu mamy przykład że jednak może być inaczej i te zasady obowiązują tylko dla tych szeregowych członków i nie obowiązują one tych co mają różne układy i układziki... ale to już taka nasza polska mentalność... co się dziwić naszemu tematowi skoro takie same rzeczy wyprawia się i w naszych sądach... ale ciszy sprawa że ludzie piszą o tym na forum i nie jest to zamiecione pod dywan!!!.
UFO-99

WysłanyWysłany: Czw Paź 13, 2011 11:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

bok98 - Zrobiłeś błąd nie interweniując poniewż racja była po Twojej stronie.Pozdrawiam
Piotrek0171

WysłanyWysłany: Czw Paź 13, 2011 12:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

racja byla po stronie oddzialu bo de facto golebie nie zostaly wytypowane mimo ze bylo ich tylko wymagana ilosc, ale na papierze S-ki nie dostaly cvzyli typowanie nie zaszlo
bok98

WysłanyWysłany: Czw Paź 13, 2011 15:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No widzisz,Piotrek,a teraz mam Benzinga i też nie typuję,a za typowaną serię przyjmuje się pierwszą 15-tkę.Można było tak rozwiązać?....można.
UFO-99

WysłanyWysłany: Czw Paź 13, 2011 15:56
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Piotrek0171 - Jeżeli wkładano 15 gołębi i seria wynosi 15 to wiamomo,że każdy gołąb jest seryjny.Gdyby było np:16 wtedy to zgoda trzeba typować.Chyba,że w regulaminie mistrzostwa było wyrażnie zaznaczone,że bez względu na ilość gołębi należy typować.A tak to chcemy być bardziej święci niż sam papież.Pozdrawiam.
Piotrek0171

WysłanyWysłany: Pią Paź 14, 2011 9:15
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mozna bylo rozwiazac ale jesli regulamin mowil ze typowane trzeba zaznaczyc na liscie to golab nie zaznaczony nie jest typowany, u nas bylo sprecyzowane i nie bylo niedomowien
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: