Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Gru 10, 2019 11:04 Zobacz posty bez odpowiedzi
Tragedia na Wystawie!!!
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Grzesiek

WysłanyWysłany: Pon Sty 30, 2006 11:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

to co sie stało wstrzęsneło całę polskę. Teraz każdy sie zastanawia sie dlaczego to sie stało??????????????!!!!!! Zgineli ludzie pozostawiajęc osierocone dzieci i rodziny :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Filutek

WysłanyWysłany: Pon Sty 30, 2006 19:33
PostTemat postu : POMOC W TRAGEDII ->wierze, że żyje mój wójek ale.....
Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich
To całe zdarzenie wywarło na mnie ogromne wrażenie, żal, złołę co do niedopilnowania organizatorów i wogóle brak mi słów.

Mój wójek przebywał w tym czasie na wystawie. Jak dotęd nie mamy jako rodzina żadnej informacji od niego. Spodziewamy sie najgorszego - utraty bliskiego oraz ogromnego majętku jaki zabrał ze sobę wójek aby ukazaę swoje gołębki innym. Osobiłcie nie wiem co mam wogóle czynię w tej kwestii. Słyszałem w telewizji o pomocy materialnej od rzędu i innych np CARITAS CZY PCK - nawet sę na wp ich konta podane i wszystko ale CZY TE PIENIęDZE TAK NAPRAWDE DOTRę DO TYCH CO ICH POTRZEBUJę? ja w to nie wierze. Jełli ktoł zechce mieę pewnołę, że pomoże składajęc pomoc materialnę czy kondolencje w tej kwestii to podaje nr konta dla zainteresowanych. Skala takiej tragedii jest ogromna ale rodziny, które utraciły swych bliskich będłłłłłłłłłłłłłę juęęęęęęęęęęóóóóóóóżżżżęęęęęęz na zawsze pokrzywdzone. MĂłj wĂłjek Henryk osierociĹ? 2 synĂłw ....brak mi sĹ?Ăłw. ŁÄ?cze siÄ? myĹ?lami ze wszytkimi ktĂłrzy cierpiÄ? bo sam to strasznie przeĹĄywam. Od jakiĹ? 2 lat prowadze maĹ?a hodowle goĹ?Ä?bi obrÄ?czkowanych pocztowych koĹ?o Krakowa i wiem coĹ? o tym........Napewno pieniÄ?dze niczego nie zrekompensujÄ? ale chyba tak Ja i inni mogÄ? pomĂłc tym ktĂłrzy zostali sami.......nasze gĹ?osy i pocieszenia pomagajÄ? .......Dla zainteresowanych:

PODAJĘ DO WIADOMOĹąCI, Ĺ?E OSOBIĹąCIE PODJÄ?ŁEM SIE POMOCY MATERIALNEJ NIE TYLKO DLA HENRYKA ALE DLA INNYCH MOICH I MOJEGO WĂ?JKA ZNAJONYCH - nie wszyscy takze przeĹĄyli.

Tomek
Nr konta Inteligo:
50 1020 5558 1111 1509 4170 0060
z dopiskiem: POMOC

JeĹ?li ktoĹ? bÄ?dzie zainteresowany pomocÄ? tak jak ja prosze o doĹ?Ä?czenie sie do akcji ! DziÄ?kuje. Mile widziane listy z otuchami - pamiÄ?ciÄ? mtb17@wp.pl
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćNumer GG Powrót do góry
Filutek

WysłanyWysłany: Pon Sty 30, 2006 19:42
PostTemat postu : Dziękuję.........
Odpowiedz z cytatem

Wielkie podziękowania dla anonimowego pomocodawcy....
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćNumer GG Powrót do góry
Alinka

WysłanyWysłany: Pon Sty 30, 2006 20:05
PostTemat postu : Popieram chęę pomocy Będę pewna, że trafi w odpowiednie
Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiam i wszelkie kondolencje... Mi jest strasznie przykro. Na szczełcie mnie ta tragedia nie dotknęła ale jestem duchem z tymi co cierpię. dołęczajęc się do akcji chociaz tyle mogę pomóc. Zachęcam także innych.
marcin0112

WysłanyWysłany: Wto Sty 31, 2006 12:02
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

tym co chca pomoc na stronie glownej jest podany nr konta na ktory nalezy wplacac pieniedze.
„ POMOC OFIAROM ”
PKO BP o/Chorzów nr konta:
96 1020 2368 0000 2902 0184 6047
Pp026

WysłanyWysłany: Sro Lut 01, 2006 12:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Ok konto
ale trezba podac jeszcze nazwę włałciciela konta inaczej niektóre banki nie zrobię przelewu.

WysłanyWysłany: Sro Lut 01, 2006 12:38
PostTemat postu : jak dobrze kochaę
Odpowiedz z cytatem

Miłołę- piękne słowo, gołęb też tam jest, lecz to wszystko tworzy serce człowieka. Wyjechaliłmy przed czasem, o godz. 17 25 pierwsze telefony . SZOK, łzy i bólserca. a potem zawiwszeni jestełmy w przestrzeni ducha. Kochamy wszystkich i wszystko, bo wyjechaliłmy przed tę tragedię. Teraz krwawi dusza i serce, moi przyjaciele zgineli, inni ucierpieli. Przesyłam WAM ciepło mego uczucia żalu.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij email Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: