Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Wrz 17, 2019 14:21 Zobacz posty bez odpowiedzi
poszukuje i proszę o pomoc
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
BPRELICH

WysłanyWysłany: Sro Lip 04, 2012 10:03
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Blazej ta pani lata w tym samym Okregu co ja tylko w innym oddziale bo ja w 0237 wiec nie pisz bzdur , mielismy ciezki maraton i dozo golebi nie wrocilo ja sam zgobilem 7 ptakow, i jeden z Sieradza zadzwonil i mowi ze golab wypalony a po chwili ze go auto rozjechalo tak sie gnoje tylko mdowiaduja jaki golab i woliera , szkoda slow do takich pajacy.
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Błażej0224

WysłanyWysłany: Sro Lip 04, 2012 10:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Fajny ''hodowca'' który nie chce podać, albo NIE ZNA nr. swoich gołębi?!
A pretekst to: bo jak podam to na pewno nie wrócą. chyba ma jakieś zaburzenia psychiczne, bo jej się wydaje że jej gołębie są najlepsze i najdroższe./! BIJACZ...??!?!?! OMG??
Piotrek0171

WysłanyWysłany: Sro Lip 04, 2012 11:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

daj sobie spokoj kolego bo smiesznie reagujesz. dwa oddzialy mowisz Ci nie pasuja, a slyszales o czyms takim jak przenoszenie sie czy tez powstanie nowego oddzialu? wielu hodowcow nie zwraca uwagi czy powie okrag/okreg czy oddzial, a tak poza tym po co Ci znac numery golebi tej pani? mysle ze ona je zna ale nie musi sie nimi chwalic wszem i wobec bo takie ptaki ktorych ktos szuka po numerze bardzo rzadko wracaja do domu. takze Błażej najpierw sie zastanow a pozniej pisz
Halina Basiaga

WysłanyWysłany: Sro Lip 04, 2012 11:29
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Błażej0224 weś spadaj delkikatnie mówiąc sprawdzać to ty sobie możesz
czy w spodnie nie narobiłeś. takich jak ty to tu na forum nikt nie chce słuchać a takie zarzuty to po twoich wypowiedziach można zarzucić tylko i wyłącznie właśnie tobie bo tylko łapacz a nie hodowca chce wiedzieć wszystko o nie swoim gołębiu , jak myślisz dlaczego listy konkursowe i spisy gołębi są chronione hasłami nie wiesz to ci k...wa powiem żeby taki matoł jak ty nie miał dostępu do takich danych i co ja od tak sobie mam ci powiedzieć wszystko co ty chcesz bo............. co jak byś był uczciwy to bys nie zadawał takich głupich pytań i masz szczęście że pisze na forum bo inaczej to bym ci tak pojechał żebyś zapomniał jak się nazywasz.a kolega miał racje mieliśmy ciężki lot z niemiec a nawet bardzo cięzki i straty są ogromne i dlamnie każdy MÓJ gołąb jest śąna wagę złota ,ale po co ja ci się rozpisuję taki jak TY PSEUDO- HODOWCA bo to okre?lenie pasuje wył?cznie do ciebie nie ma o tym bladego pojęcia. i ostatni raz ostrzegam cię NIE UBLIŻAJ MI
Błażej0224

WysłanyWysłany: Sro Lip 04, 2012 11:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

ok, dla ciebie nr. gołębia to wszystko??!!OMG

1.myślisz że twoje gołębie są naj, a giną na pierwszym maratonie? lol

2.Czemu twierdzisz że ten zabity gołąb jest twój?! Po czym poznałaś, po kolorze??haha..

napisałaś:
witam ! ludzie jak ktoś dowie się dane tego sku.........syna to prosze podajcie mi je chociaż bym miała przejechać pół polski to pojade ale on już żadnemu gołębiowi nic nie zrobi, a po zatym to trzeba gdzieś zgłosić , nie widzę dobrze obrączki ale myślę ze to mój gołąb;.

Zapomniałem,, tylko ty masz płowe gołębie na tym świecie!!!haha...

A tak na koniec to to zdjęcie zostało zrobione 2011-10-14 20:01:17. Wystarczy tylko sprawdzić!! A ona pisze że to jej gołąb zgubiony w tym roku w lotach. Smieszne to jest

Wydaj pieniądze na leczenie, a nie na gołębie

POZDRO, BIJACZ...
0350

WysłanyWysłany: Sro Lip 04, 2012 13:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Gołąbek wycieńczony o nr 0233-10-9193 zostanie wypuszczony po dojsciu do sił.

DL
Halina Basiaga

WysłanyWysłany: Sro Lip 04, 2012 19:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Błażej0224 posłuhaj mnie hamski gnojku po pierwsze na obeączce rodowej gołebia masz wszystkie informacje o ty gołębiu MATOLE.po drugie na SWOJEGO GOŁĘBia musisz mieć karty tak jak ja je mam po trzecie podczas rozmowy telefonicznej nie stwierdziłam na sto procęt że to mój gołąb powiedziałam że mam nadzieje że to nie jest mój zauważyłeś RÓZNICEi napisałam ,, że myślę że to mój gołąb" a nie,, słuchajcie to jest mój gołąb " baranie a co napisałam o tym gnoju to moja sprawa i jeszcze raz to potwierdzam. I na koniec gówniarzu nie jestem twoją koleżanką żebyś mógł pisac ,,ONA" i powiem ci że cała twoja osoba jest wielce podejrzana co boisz się że jak znajde tego gnojka ze zdjęcia to okarze się że to TY dopiero miała bym podwójną przyjemność , a co do moich gołębi to śmiem twierdzić że rozumem o ile taki posiadasz nie dorastasz im do ogśśąona ich inteligencja przewyrzsza twoj? maksymalnie. ps:ja nie lecze gołębi bo mam zdrowe berecie ale ty mógłby? zafundować sobie wczasy płatne u wariatów bo my?lę że inaczej by cię nie przyjęli ( beznadziejny przypadek) spadaj z tego tematu
rychu1987

WysłanyWysłany: Sro Lip 04, 2012 19:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

z huja to może i Ty spadłeś!! Nie znam hodowcy, który mówi okrąg, a nie oddział, śmieszne to jest i żałosne. To jest jakieś dziecko. Które chce załatwić sobie gołębie za FRICO!!!Ale chcecie to zadzwońcie i się przekonacie że ten''hodowca'' nie zna numeru żadnego swojego gołębia, a szuka kilku tysięcy!!!

POZDRO![/quote]

i kto się z huja urwał te oddziały to Nowy Sącz więc się zastanów czy ktoś leciał w 2 a póżniej przeszedł do 3 robisz z siebie oszołoma bo ktoś ci będzie mówił jakie mu zginęły gołębie i co jeszcze jakie rodzice rodowód na emaila weż chłopie odpuśc bo sam wiesz ile jest w polsce łapaczy co tylko chodzi im o numery obrączek nazwisko hodowcy itp. Dla przykładu w 2007 roku podałem swój numer tel i poszukiwałem gołębi z tragicznego lotu z XXXX oddziału odszukałem koledze super samiczkę za co mi podziękował i także wiele innych gołębi kolegów z oddziału a swojego żadnego nie znalazłem i jestem z tego dumny że chociażśśśąą komu? pomogłem. Czasem warto odpu?cic sam wiesz jak to już jest w Polsce łapacze sprzedaj? gołębi po 5 zł a go?cie kupuj? je bo ma tipesa do jego systemu a to już materializm zabic gołębia dla tipesa warto ? jak cię uraziłem to przepraszam i Pozdrawiam uczciwych hodowców !
Halina Basiaga

WysłanyWysłany: Sro Lip 04, 2012 19:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

WIELKIE podziękowania dla 0350 poinformuję właściciela jeszcze raz bardzo dziekuje
Błażej0224

WysłanyWysłany: Sro Lip 04, 2012 21:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

chodzi mi o to żebyś ty się leczyła, bo gołębie to pewnie samo dno sądząc po tym że, '' jaki hodowca, taki gołąb''.

Jeszcze takie mam pytanie:
Co takiego jest napisane na obrączce rodowej, jeżeli twierdzisz że są napisane na niej wszystkie informacje o gołębiu?!!?!

Udaj się czym prędzej do lekarza 1 kontaktu bo ci chyba złe leki przepisał na schizy.. Bo naprawde jesteś śmieszna

BIJACZ?!?!!!
Halina Basiaga

WysłanyWysłany: Czw Lip 05, 2012 8:13
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiesz co Błażej0224 ja nie musze się leczyć ani swoich gołębi ale ty musisz i siebie i gołębie bo moje lużnych odchodów nie mają ani nie mam problemów z gołębiami na wolierze jak ty złamasie, a jeżeli ty nie wiesz jake informacje są na obrączce rodowej to ty może kury a nie gołębie hodujesz i wypad z tego tematu . nie mam ochoty cię już słuchać i czytać twoich beznadziejnych postów bo do hodowcy to cię epoki dzielą, już nie wieki.jeszcze jeden post tu napiszesz a zgłosze naruszenie
Błażej0224

WysłanyWysłany: Czw Lip 05, 2012 10:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Proszę bardzo zgłaszaj naruszenie,haha... zobacz sobie najpierw swoje posty :D.

I teraz nie pisz że nie wiem co jest na obrączce napisane, bo wiem.Można np. przez nie odnaleĽć hodowce, a jak ja chciałem to właśnie sprawdzić to ty się bałaś podać tych numerów jak nie wiem co.Gołąb się u mnie przyuczył, chciałem sprawdzić czy to na pewno twój, a ty jakieś problemy robisz, że nie będziesz całych numerów głębia podawać?!??! Nie chciałaś to nie, oddałem gołębia do sąsiada i dostanie dożywocie. Tylko przez to że nie chciałaś nr. podać.
Łyso ci teraz?!!?!

Pamiętaj przyuczył się,a nie został złapany!! A ty widocznie nie chciałaś go odzyskać, robiąc takie problemy
dzeronimo

WysłanyWysłany: Czw Lip 05, 2012 11:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Błażej - jeśli prawdą jest to co napisałeś wyżej to dla mnie jesteś GNOJEM do kwadratu i lepiej hoduj indyki
BPRELICH

WysłanyWysłany: Czw Lip 05, 2012 11:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Blazej ty naprade masz z soba cos nie tak do sasiada i dozywocie hodujesz i lotujesz golebiami czy nie , takie zachowanie nie przystoi zadnemu prawdziwemu Hodowcy tych ptakow. Dzis mi wrocil 4 latek zaden lapacz go nie dotknol.
Błażej0224

WysłanyWysłany: Czw Lip 05, 2012 12:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dzwoniłem do oddziału i nikt nie odbierał, do tej ''pani'' też dzwoniłem i nie chciała. Gołąb się przyuczył, przylatywał jak miałem rano młode otwarte. To co miałem zrobić łeb mu miałem urwać, albo jechać na giełde i go za 2 zł sprzedać????!!! Jak to niektórzy robią??!?! Sami się zastanówcie!!! Dałem sąsiadowi, niech ciągnie po tym asie w następnym roku. Jak go nie chcieli to moja wina? Miałem go żywić a on miał mi wyprowadzać młode podczas oblotu, przez tydzień zgineło 12 młodych i miałem nadal mu na to pozwalać?!

Dzwoniłem ale jak nie, TO NIE!!!!!!!!!!!!
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: