Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Wrz 20, 2019 11:49 Zobacz posty bez odpowiedzi
czyj to ptak
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
kooniu1

WysłanyWysłany: Pią Lip 06, 2012 14:36
PostTemat postu : czyj to ptak
Odpowiedz z cytatem

Znaleziony PL-0307-11 7037 czerwony
Może ktoś zna namiary na Oddział
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
barkley

WysłanyWysłany: Pią Lip 06, 2012 14:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz na zadane pytanie brzmi - HODOWCA .

teraz pytanie, co sie dzieje z tym ptakiem , nie zyje , jest ranny i nie wiesz co z nim robic ? Potrzebujesz porad co teraz z nim poczac ?
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
Anna Wyszkowska

WysłanyWysłany: Pią Lip 06, 2012 17:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panie barkley niech pan nie pisze jakiś dyrdymałów jak zawsze i przeczyta pan sobie jeszcze raz pytanie , o co ten pan pyta ,bo co tu ma piernik do wiatraka ,szczyt głupoty. Pozdrawiam
barkley

WysłanyWysłany: Pią Lip 06, 2012 18:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, zle odmienilem .

Zadane pytanie - CZY TEN GOLAB , odpowiedz - HODOWCY .

Czekam teraz na odpowiedz na moje pytanie, co z tym ptakiem ? :)
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
Bohun7

WysłanyWysłany: Pią Lip 06, 2012 19:17
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

0307 PYRZYCE Ryszard PODGÓRSKI 605-543-882
dzeronimo

WysłanyWysłany: Sob Lip 07, 2012 7:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Barkley weż koło i walnij się w .... wszędzie widzisz złodziei , wszystkich byś wychowywał , a to między innymi przez Ciebie tyle podrobionych orginałów na allegro - moralisto za 5zł na targu.
jano_b82

WysłanyWysłany: Sob Lip 07, 2012 9:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kolego barkley pytanie było o oddział a nie o HODOWCE ważne że się interesuje tym ptakiem a nie w.......li do rowu na skazanie kotów lub innych drapieżników proponował bym przemyślec najpierw to co się pisze bo przez takie wypowiedzi można pozbawić chęci wielu dobrych ludzi
barkley

WysłanyWysłany: Sob Lip 07, 2012 10:05
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Dzeronimo , jezeli tyle wiesz o hodowli co o mnie to obaj dobrze wiemy ze daleko nie ulecisz . A jak kupiles kiedys takiego z placu i dales sie zrobic w bamnuko jakiemus mlodemu to juz

Jano zobacz jaki jest tytul tematu CZYJ TO PTAK , a pozniej jest zapytanie o oddzial , wiec najpierw przeczytaj a pozniej mow kto jak odpowiada.

Teraz do moich dwoch przedmowcow rownoczesnie, bo nie bede pisal do dwoch oddzielnie.
Ktos kto pyta CZYJ PTAK , albo gdzie szukac w wiekszosci p[rzypadkow ma zle zamiary, i jezeli tego nie zauwazacie to nie moj problem. Ktos kto zglasza ptaka wie gdzie to zrobic, nastepna sprawa to pisze co sie dzieje z ptakiem (chory, ranny, polamany, nie zyje czy zwyczajnie zmeczony) , i na koncu podaje na siebie namiar, a jak jeszce by napisal skad jest to bylo zupelnie dobrze. Nie prosze o podanie imienia nazwiska, nr pesel i nr kolnierzyka, ale skad i telefon do siebie. Tutaj nie ma nic, tylko pytanie od razy CZYJ i SKAD , nawet info co z ptakiem i odpowiedzi tez zadnej do tej pory.

Znowu sie rozpisalem, ale zebym goloslowny nie byl to sa rowniez wpisy typu - wszedl golabek nr 00000 , wycienczony, dostanie jesc i pic, po wydobrzeniu zostanie wypuszczony , kontakt nr telj 000-000-000 i po sprawie . Dla mnie taki wpis jest jasny i przejrzysty. Mozna ? Ano jak widac mozna.
jano_b82

WysłanyWysłany: Sob Lip 07, 2012 10:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

KOLEGO BARKLEY a co zrobić z ptakiem który nie chce odejśc lub jest zbyt słaby nie raz nie dwa zgłaszałem gołębie na tej stronie nie raz dzwoniłem do odziałow zeby powiadomic prezesa i moze na 30 gołebi miałem zaledwie 3 telefony je nie jestem fascynatem przybłęd sam wydałem spora sume żeby nabyć gołębie z dobrych hodowli a czasami taka przybłęda wiadomo wycięczona może przeniesć wiele chorób ale pomimo tego że je nakarmisz zgłaszasz dzwonisz po odziałach bez skutku odganiasz wywozisz zdala od gołebnika ptak jest uparty i wraca do ciebie co wtedy moze na to pytanie mi odpowiesz
barkley

WysłanyWysłany: Sob Lip 07, 2012 11:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie , odpowiedz jest prosta.
Jezeli ptak jest wycienczony, to spraw jest w miare prosta, Trzeba go odpowiednio przechowac do czasu az wydobrzeje. najlepiej do tego nadaja sie tzw. izolatki , ktore nie ukazuja podworka i nie daja mozliwosci kontaktu z innymi ptakami. Tak golab dochodzi do siebie, dostaje jesc i pic. Oczywiscie wypuszczenie z dala od golebnika, i z dala to nie znaczy za pltem :) . Przy takim zachowaniu moze 1 lub 2 na 100 bedzie chcialo wrocic, choc to tak na 50 procent .
Swoje golebie trzyma sie w czasie weekendu (czyli podczas lotow) w golebniku, bedzie o wiele mniej przybled z lotow i mniej bedzie ginelo przy domu.
Wolne obloty tez moga powodowac ze golebie czuja sei "wolne" i tym wswlasnie sposobem jest tam gdzie dostaje jesc :) , choc to moje domysly, nie mialem do czynienia z wolnym oblotem , wiec tutaj nie bede sie wypowiadal.
Dobrze rowniez jak hodowca ma na oku caly czas golebniki przy otwartych wlotach, wtedy przyblede mozna wylapac szybciutko i wtedy izolatka, chyba ze sam odfrunie po przeploszeniu.
kooniu1

WysłanyWysłany: Pon Lip 09, 2012 16:43
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

PL-0307-11 7037 Znaleziony w Letnicy / Zielona Góra /
obcięte wszystkie lotki z dwóch stron , zgłoszony do Oddziału Pyrzyce brak zainteresowania
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: