Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Pią Sie 23, 2019 0:11 Zobacz posty bez odpowiedzi
poszukuje i proszę o pomoc
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Halina Basiaga

WysłanyWysłany: Wto Lip 03, 2012 9:32
PostTemat postu : poszukuje i proszę o pomoc
Odpowiedz z cytatem

Witam ! jak w temacie poszukuję moich gołębi okrąg 0451 lub 0233 po lotach a szczególnie po locie z Niemiec jeżeli ktoś coś wie to proszę o kontakt num. telef.506484045 lub pod numerem który jest na tipesie jeżeli go jeszcze ma .lub na e-mail halina170276@gmail.com bardzo wszystkim dziekuje .dobrego lotu!!!!
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
Błażej0224

WysłanyWysłany: Wto Lip 03, 2012 9:58
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam, ale nie wiem czy piszesz prawdę ponieważ, oddział(a nie jak to Ty nawisałeś/aś okręg) 0451 i 0233, liczy wielu hodowców, a nie tylko ciebie.Więc jest to podejrzane!!! Podaj swój wykaz obrączek,imię i nazwisko, a ja zadzwonię tam i się upewnię co i jak.I potwierdzę TU zmieniając tego posta''niepewności''.

Pozdrawiam
Błażej0224

WysłanyWysłany: Wto Lip 03, 2012 10:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Proszę o wykaz wszystkich pani gołębi, jeśli pani lotuje to posiada pani ten wykaz. A jak zadzwoniłem to podała mi pani 2 nr. gołębi z 2 oddziałów. A ja poproszę WYKAZ.
Halina Basiaga

WysłanyWysłany: Wto Lip 03, 2012 10:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam ! panowie ja prosiłam o pomoc anie o lincz ja nie podam danych bo już mówiłam miałam kilkunastokrotny przykład że jak podam wszystko to gołębie nie wrócą poza tym co za problem macie panowie już pisałam że każdy mój gołąb ma na tipesie nur.tel. pozatym jeżeli ktoś zadzwoni to ja jak już koledze podałam podaje numery obrączek SWOICH GOŁĘBI, których poszukuje , po drugie ja nie mam tylko rocznych gołębi po zatym na wszystkie mam karty , nie oskarżajcie jeżeli nie macie powodu po drugie kobieta też człowiek i hodowca
Piotrek0171

WysłanyWysłany: Wto Lip 03, 2012 10:39
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

a co to juz nawet golebi szukac nie wolno, nawet jakby ktos zglosil kolegi z oddzialu to mysle ze pani Halina pomoglaby odnalezc wlasciciela, nie rozumiem Blazeju o co Ci chodzi
he.oddz.torun

WysłanyWysłany: Wto Lip 03, 2012 10:55
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Błażej0224 napisał:
Proszę o wykaz wszystkich pani gołębi, jeśli pani lotuje to posiada pani ten wykaz.

Chyba się nie zastanowiłeś co napisałeś.
Błażej0224

WysłanyWysłany: Wto Lip 03, 2012 14:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Właśnie że tak! Zadzwoniłem a ''hodowca'' nie zna numerów swoich obrączek którymi obrączkował swoje gołębie?!?! To jest śmieszne, a wytłumaczenie to: nie podaje wszystkich numerów bo na pewno nie wrócą! A może nie podaje bo nie zna ?! Może to były jakieś przybłędy,które próbowano przyuczyć?! Nie znam hodowcy który nie zna od- do numerów obrączek które kupił w oddziele,wystawie, czy też giełdzie!!

To jest chore, że chce się odzyskać gołębie a podaje się tylko nr. oddziału!A nie jak ten kroś napisał okrągu, haha.., niema tu mowy o pomyłce, tylko o nie wiedzY!!! Jak dzwoniłem to tez słyszałem, zamiast nr. oddziału, to ten ktoś mówił OKRˇGU!! To jest śmieszne i żałosne!!

I co do tego tematu z tym zdjęciem martwego płowego gołębia, to skąd on,ona wie że to jest jej/jego GOŁˇB!!!!!>>??????
"

Pozdro
barkley

WysłanyWysłany: Wto Lip 03, 2012 16:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kolego Piotrek i he.oddz.torun , kiedys byl podobny temat a mozna powiedziec ze blizniaczy. Kilka osob zadzwonilo do osoby ktora rowniez szukala i co uslyszeli jak podali numery ?
- To nie moj, nakarm, napoj i wypusc .
Nie goscia ptaki to ma w dupie (za przeproszeniem) .
Blazej moze troche pojechal za ostro, ale w tym wszystkim po czesci tez ma troche racji .

Z drugiej jednak strony, jak ktos chce odzyskac swoje i nadaje na forum, to moze to tez nakrecec sprezyne lapanstwa :) , bo skoro ktos strasznie poszukuje to znaczy .... no wlasnie , niektorzy moga sobie bardzo roznie pomyslec .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer GG Powrót do góry
Piotrek0171

WysłanyWysłany: Wto Lip 03, 2012 17:25
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

wiesz nie kazdego wlasciciela ptaka odnajdziesz, do mnie tez ludzie dzwonili i mowili jest u mnie PL-0171-08-.... , jesli ptak nie byl z mojej sekcji lub nie bylo na listach konkursowych podobnych odbijanych to ciezko mi bylo obdzwonic 3 oddzialy (8 sekcji) i odnalezc wlasciciela, a obraczek z 2008 roku na numerze 0171 bylo wydane cos kolo 32tys
rychu1987

WysłanyWysłany: Wto Lip 03, 2012 19:46
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Błażej0224 z chuja żeś się urwał jeszcze ci może halina poda ile konkursów zdobyły coraz więcej oszołomów w tej Polsce najpierw przemyśl to co piszesz dopiero pisz :D
Halina Basiaga

WysłanyWysłany: Sro Lip 04, 2012 7:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Słuchaj no Błażej0224 ty chyba za dużo na słońcu przebywasz zadzwoniłeś i ja podałam ci numery obrączek kolor gołębia i płeć matole jak masz jeszcze jakieś pytania to zadzwoń to ja ci już powiem . A po drugie kolega tu dobrze napisał może jeszcze mam ci napisać konkursy jakie moje gołębie robią i opisać ci cały swój życiorys ZAPAMIĘTAJ JA JESTEM HODOWCˇ i nie potrzebuje nie swoich gołębi a na forum napisałam bo wiem że są tu ludzie bardzo wporządku i w wielu sprawach mi już pomogli więc jak nie jesteś w temacie to weś się nie wychylaj z głupimi gadkami no chyba że masz mojego gołębia i dlatego chcesz wszystko wiedzieć no to masz pecha . ponadto wiesz co PZHGP nie istnieje rok matole jakbyś trocę pomyślał to byś wiedział. a co do martwego gołębia mój czy nie to tylko tacy jak ty mają to w dupie bo nie mój typowy matoł mółwiąc dśelikatnie. niczym sie nie róznisz od dego sk... na na zdjeciu i nie wypowiadaj się jak jeste? jak szczypiorek na wiosnę mały i zielony
Halina Basiaga

WysłanyWysłany: Sro Lip 04, 2012 8:00
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam i od razu bardzo bardzo dziękuję hodowcy Panu Bogdanowi Koneckiemu ,który zadzwonił do mnie w sprawie gołębia od nas z oddziału Szanowny Panie Bogdanie już zadzwoniłam do prezesa i on szuka właściciela będzie do pana dzwonił, mimo że to nie mój bardzo dziękuje w imieniu własnym i właściciela, DOBREGO LOTU Panie bogdanie
Halina Basiaga

WysłanyWysłany: Sro Lip 04, 2012 8:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Barkley słuchaj nie masz racji wogóle ponieważ nie możesz wszystkich sądzić po kilku zdarzeniach jeżeli ktoś ma w d....e bo nie mój to nie znaczy z góry że każdy taki jest , a szukam MOICH gołębi i szukać będę bo mi na nich zależy dla mnie to nie tylko konkursy itp ale to po prostu bardzo wierny ptak , który tak samo jak ja cieszy się gdy wraca do mnie i do gołębnika nie wiem czy to zrozumiesz ale mam taką nadzieję. pozaty powiem ci jeszcze że ja powtarzam to już chya setny raz NIE POTRZEBUJE CUDZYCH GOŁĘBI mam swoje o które walcze bo mam do tego prawo
Błażej0224

WysłanyWysłany: Sro Lip 04, 2012 8:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

rychu1987 napisał:
Błażej0224 z chuja żeś się urwał jeszcze ci może halina poda ile konkursów zdobyły coraz więcej oszołomów w tej Polsce najpierw przemyśl to co piszesz dopiero pisz :D

z huja to może i Ty spadłeś!! Nie znam hodowcy, który mówi okrąg, a nie oddział, śmieszne to jest i żałosne. To jest jakieś dziecko. Które chce załatwić sobie gołębie za FRICO!!!Ale chcecie to zadzwońcie i się przekonacie że ten''hodowca'' nie zna numeru żadnego swojego gołębia, a szuka kilku tysięcy!!!

POZDRO!
Błażej0224

WysłanyWysłany: Sro Lip 04, 2012 8:54
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Proszę tylko o nazwę oddziału w którym pani/pan lotuje, po to żeby sprawdzić, czy to prawda.

A nie nr. 2 oddziałów i tak się szuka swoich gołębi?!?! 1 raz takie ''coś'' widze!!!!!
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: