Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sob Lis 22, 2014 8:34 Zobacz posty bez odpowiedzi
Międzynarodowy Wspólny Gołębnik Rogowo
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
patryk0344

WysłanyWysłany: Pon Gru 17, 2012 9:03
PostTemat postu : Międzynarodowy Wspólny Gołębnik Rogowo
Odpowiedz z cytatem

Witamy Serdecznie Wszystkich Sympatyków Gołębi Pocztowych

Zapraszamy wszystkich najlepszych europejskich hodowców gołębi pocztowych do wzięcia udziału w I Międzynarodowych Mistrzostwach Młodych Gołębi Pocztowych z Międzynarodowego Wspólnego Gołębnika w Brzeszczkach Dużych k/Rogowa w 2013 r

www.mwgrogowo.pl
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
hhhhttttful

WysłanyWysłany: Pon Gru 17, 2012 9:10
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Amoga byc ci mniej lepsi ktorzy kochaja ten sport?
barry

WysłanyWysłany: Pon Gru 17, 2012 10:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Zapomnieli jeszcze dopisać,że dobrych i z grubym portfelem.
MaGiC.

WysłanyWysłany: Pon Gru 17, 2012 11:30
PostTemat postu : wspólny gołębnik
Odpowiedz z cytatem

z chęcią dam na kilka wspólnych gołębników najlepsze moje młode ale niech ktoś mi zasponsoruje wpisowe :P
barkley

WysłanyWysłany: Pon Gru 17, 2012 14:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czy pan Patryk odpowiada na maile , czy tylko na wybrane ? :)

Szpak

WysłanyWysłany: Wto Gru 18, 2012 21:41
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

przeliczając podwyżki w PZHGP oraz utrzymanie gołębi w zdrowiu i formie w sezonie lotowym sam poważnie zastanawiam się nad metodą rozesłania swoich gołębi na wspólne gołębniki podejrzewam że wyjdę na tym lepiej ale to moja kalkulacja wiec pomyślcie nad tym a nie tylko narzekacie że wszędzie drogo
hhhhttttful

WysłanyWysłany: Czw Gru 20, 2012 8:18
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Szpak golebie ktore dajesz na wspolny golebnik maja rowne szanse poniewasz wracaja do jednego golebnika a pochodza z roznych hodowli i to jak przygotujesz Swoje golebie do wychowu mlodych by byly zdrowe duzo zalezy i to jest , czy drogo? biorac pod uwage ze wystawiasz kilka sztuk ze wzgledu na koszty a nie tak jak w przypadku lotow oddz. przykladowo 30-50sztuk to jest roznica ja osobiscie wystawiam pierwszy raz u Panow gdzie beda loty ze wschodu poniewasz jest tam paru hodowcow ktorzy sie licza w kraju no i ten kierunek zobacze jak sie sprawia a koszta wiadomo jednym drogo innym nie bo wystawiaja np. 2 golebie. pozdrawiam.
marzena

WysłanyWysłany: Pią Gru 21, 2012 20:04
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Witam Cię Patryku, mam pytanie czy ja jako były hodowca mogę też zgłosić swoje gołębie??
P.S. Śliczne te gołębniki :)
Pozdrawiam Marzena Murawska
jarokolAnglia

WysłanyWysłany: Pią Gru 21, 2012 20:23
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

sadze ze kazdy moze zglosic swoje golebie. mozna nawet kupic od kogos i zglosic je jako swoje. na zachodzie to dosc powszechna praktyka
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autoraNumer GGWP Kontakt Powrót do góry
barkley

WysłanyWysłany: Pią Gru 21, 2012 22:28
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

marzena napisał:
Witam Cię Patryku, mam pytanie czy ja jako były hodowca mogę też zgłosić swoje gołębie??
P.S. Śliczne te gołębniki :)
Pozdrawiam Marzena Murawska

Droga kolezanko Marzeno, nie byla pani hodowca , lecz hodowczynia :) .
Nie chcialbym sie wypowiedac w imieniu organizatora, ale sadze ze nawet ja moglbym dac na ptaki na takie przedsiewziecie ;) , to taki rodzaj zartu z mojej strony (dla wtajemniczonych pewnie i odrobinke zabawny ;) ) .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autoraNumer GG Powrót do góry
azawadzki15

WysłanyWysłany: Sob Gru 22, 2012 17:53
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

na wg Rogowo robi się trochę nie smacznie, współwłaścicielka wystawia swoje dwie drużyny dla mnie to trochę dziwne.
artur037

WysłanyWysłany: Sob Gru 22, 2012 20:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

azawadzki15 napisał:
na wg Rogowo robi się trochę nie smacznie, współwłaścicielka wystawia swoje dwie drużyny dla mnie to trochę dziwne.

Czyli według Kolegi, w trakcie Olimpiad Lekkoatletycznych i podczas podobnych przedsięwzięć organizatorzy nie powinni wystawiać swoich reprezentacji tak..?

Co się dzieje z ludźmi! Gdzie wiarygodność i szacunek?!

Wiadome jest, że na Świecie "zrobiło się" tak, że ile ludzi tyle zdań, ale opanujmy się!
Bogdan123

WysłanyWysłany: Sob Gru 22, 2012 21:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Artur
kolega ma racje , to nie dobrze jak wlasciciel Wg wystawia swoja druzyne ,a nawet dwie, druga sprawa i pielegniarz tego WG wystawil tez juz jedna druzyne , ten Janusz Szlalkowski.

Jescze jedno , ten pielegniarz pracowal u pama Mayera Rahden i niestety jego opinia nie nalezy do najlepsczych, jest przez wielu uwarzany jako kretacz !!

Wiec jak to obleci po swiecie ze wlasciciel tego WG i jego pielegniarz wystawili swoje golebie na WG , to jescze sie te europejskie Wg nie rozpocznie a juz sie zakaczy.
Nikt nie jest przeciez glupi , golebie od wlasciciela i pielegniarza startuja na WG i do tego wlasny transport , wiec zwyciescy w locie finalowym juz moge dzisiaj podac i nawet z kazdym z was moge sie zalozyc ze tak bedzie.
Bogdan123

WysłanyWysłany: Sob Gru 22, 2012 22:11
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Panowie czy my w naszym kraju tak naprawde nic nie potrafimy zrobic , co ma rece i nogi ??
Czy nasza chytrosc musi wszystko zepsuc , zanim sie cos rospocznie ??

Wlasciciele tego Wg ogarnijcie sie i wycofajcie wasze druzyny zanim to zrobia chetni ktorzy chca do was golebie na WG wyslac, i jescze jedno , nie zatrudniajcie tego Janusza, bo to czlowiek ktory nie darzy sie dobra opinia! a opinia i reputacja Wg jest chyba najwazniejsza .
barkley

WysłanyWysłany: Sob Gru 22, 2012 22:30
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Bogdan, czy podpiszesz sie swoim imieniem i nazwiskiem pod tym co napisales ? Czy probujesz siac ferment pod nowym nickiem ?

Tak na chlopski rozum, i na proste rozumowanie, to wlasciciel , mogl kogos podstawic i nikt by nie wiedzial ze to jego druzyna. Jakby to wyszlo to bylyby jaja, a tak dal swoja dla sprawdzenia. Robiac walki , zrobi to tylko raz, a co pozniej zrobi z golebnikami , kury zacznie hodowac ?
Pomysl troche , bo wlasnie przez takich ludzi zazdrosnych , zawistnych i niewiadomo co jeszcze , ten zwiazek zzerany jest od srodka. Mozna by rzecz nawet ze trawi go taki zawistny rak .

Swieta ida a Ty zes z takimi pojazdami wyjechal . Mogles poczekac chociaz do przyszlego piatku czy czwartku , a nie przed swietami zrobic pojazd. Wstyd lekki i to jeszcze anonimowo.
ja juz dawno stwierdzilem , ze ktos wypowiadajacy sie anonimowo , nie ma zupelnie prawa glosu, i jego wypowiedzi jest przeze mnie traktowana jak wiatr z zeszlorocznej zimy, lub tez zeszloroczny snieg :) .

Ja tutaj nikogo nie bronie, zeby nie bylo. Mnie osobiscie to rybka co kto robi, bo jak sie tak bede na innych ogladal to zostane sam z niczym. Wyarazm jedynie swoje zdanie, bo oczernic mozna w jedna minute ale pozniej reputacje mozna odbydowywac latami. Zrezta kazdy jest dorosly i wie co sadzic o niektorych wpisach. To ze sa takie wpisy to dobrze, ozywia to dyskusje, mozna dojsc do roznych wnioskow i takie tam . Bez tego typu komentarzy bylo by nudno i troche ... no sa nie wiem, bezproduktywnie :))) .

Pozdrawiam i milej nocy zycze do rano trzeba wstac i przygotowac swieta. tergo roku swieta mozna powiedziec beda podwojne. Pierwsze swietowanie to wiadomo, sama nazwa wskazuje, a drugie to swietowanie iz nie bylo konca swiata i nastaly nowe lepsze czasy :) . Dobrze jest w to uwierzyc i z taka mysla wejsc w nowy rok :) . Pozdrawiam raz jeszcze .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autoraNumer GG Powrót do góry
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: