Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Wto Gru 23, 2014 1:32 Zobacz posty bez odpowiedzi
Barcelona 2013
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Kornik0128

WysłanyWysłany: Wto Lip 09, 2013 13:11
PostTemat postu : Barcelona 2013
Odpowiedz z cytatem

Chciałbym się dowiedzieć czy ma ktoś informacje odnoście lotu z Barcelony ile już wróciło gołębi i gdzie zameldował się pierwszy . Pozdrawiam DL
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
barkley

WysłanyWysłany: Wto Lip 09, 2013 13:19
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Czasami dobrze poswiecic jakies 10 sekund i poszukac tematu na forum - polecam odnosnik SZUKAJ , znajduje sie pod wielkim napisem FORUM PZHGP ;) .
Choc tak swoja droga , mogloby byc jakies info od organizatorow :)

http://www.pzhgp.pl/forum/viewtopic.php?t=9607&highlight=barcelona
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autoraNumer GG Powrót do góry
Kornik0128

WysłanyWysłany: Wto Lip 09, 2013 13:26
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol barkley dzięki za info :) według moich informacji lot Barcelona jednak się odbył i wzięło w nim udział ponad 2000szt z naszego kraju :)
Ryszard Tosnowiec

WysłanyWysłany: Wto Lip 09, 2013 13:46
PostTemat postu : Barcelona 2013
Odpowiedz z cytatem

Witam , na lot Barcelona 2013 zakoszowano 2282 gołębi od 790 hodowców .
Start nastąpił godz. 09.30 dnia 05.07.13 roku.
Wielki sukces organizatorów Państwa Łepuchów - nie przełożył się jednak na wynik lotowy _ podczas , gdy na zachodzie konkurs jest już zakończony to w Polsce na obecną chwilę nie przyleciał żaden gołąb.
Lot ekstremalnie trudny , długi transport na miejsce startu i nadzieja na spieniężenie pierwszego gołębia wywołuje mieszane uczucia nad sensownością takiego przedsięwzięcia ...

Zwycięzca 2008 i 2011
Winner Flight - Barcelona 2011 - Poland 1505 km- GOLEC KRZYSZTOF -KLD "Ziemia Lubuska "
rewelacyjny czas przylotu 09.43.00 dnia 10.07.11r.
samiczka PL-0370-07-6829

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora Powrót do góry
barkley

WysłanyWysłany: Wto Lip 09, 2013 19:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tak w sumie zastanawiam sie dlaczego nikt z Polski nie moglby zorganizowac lotu np z Londynu lub z Paryza (ogoknie tamte rejony jakos ) .

Mozna by do tego zaintersowac tym lotem hodowcow z Czech, Slowacji , Wegier , Austri, Slowenii i moze z innych osciennych panstw , ogolnie ladnie to na mapie wyglada . Nie wiem jak na to hodowcy, ale moze bylby to drugi wazny lot w srodkowej europie. Lot bArcelona, pewnie na poczatku byl organizowany dla tych panstw ktopre teraz maja najlepsze wyniki, ale moze zroganozwac cos dla Tych ktorzy takowych mozliwosci nie maja .
Troszke mniejsza odleglosc i wieksza dostepnosc (jak mozna to tak ujac) .

Pomysl czy dobry czy tez nie, to juz kwestoa gustu, ale moze warto by pomyslec nad nim .

Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autoraNumer GG Powrót do góry
golab7558

WysłanyWysłany: Wto Lip 09, 2013 20:14
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Bo oni mają ten lot z Barcelony o połowę krótszy to tak jak by gołębie leciały do nas z niemiec z 800 km
ARTURO

WysłanyWysłany: Wto Lip 09, 2013 20:34
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

barkley napisał:
Tak w sumie zastanawiam sie dlaczego nikt z Polski nie moglby zorganizowac lotu np z Londynu lub z Paryza (ogoknie tamte rejony jakos ) .

Mozna by do tego zaintersowac tym lotem hodowcow z Czech, Slowacji , Wegier , Austri, Slowenii i moze z innych osciennych panstw , ogolnie ladnie to na mapie wyglada . Nie wiem jak na to hodowcy, ale moze bylby to drugi wazny lot w srodkowej europie. Lot bArcelona, pewnie na poczatku byl organizowany dla tych panstw ktopre teraz maja najlepsze wyniki, ale moze zroganozwac cos dla Tych ktorzy takowych mozliwosci nie maja .
Troszke mniejsza odleglosc i wieksza dostepnosc (jak mozna to tak ujac) .

Pomysl czy dobry czy tez nie, to juz kwestoa gustu, ale moze warto by pomyslec nad nim .

Barkley TY STARY KOZAK na tym forum piszerz, że ktos mógłby zorganizować lot z Londynu albo Paryża.
Akurat lot Paryż blisko:
http://www.pzhgp.kielce.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=437:okoo-5000-gobi-zgoszonych-na-charytatywny-lot-z-pary-z-caej-polski-lista-zgosze-zamknita&catid=40:aktualnoci&Itemid=50
Cel charytatywny, organizator okręg Kielce.
Wiele już pisano o tym w Hodowcy, o lotach z lat ubiegłych.
barkley

WysłanyWysłany: Wto Lip 09, 2013 20:36
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

To wlasnie ktos powinien zorganizowac lot tak zebysmy mieli blizej, i inni rowniez.

Moze tez bylby jakims prestizowym lotem, tego nikt sie nie dowie jak nie sprobuje. ja akuratnio zbytnio az takich mozlwioisci moglbym nie miec na dana chwile, ale sa osoby ktore by moglby podolac takowemu zadaniu.
Ja moge zawsze jakis pomysl podrzucic, moze ktos dorzuci cos innego i z kilku propozycji mozna zawsze cos wybrac, ewentualnie jedna propozycje bardziej dopracowac.
Wiadomym jest ze taka organizacja na poczatku moze byc ciezka , i malo osob by chcialo dac na taki lot, choc z drugiej strony, mniejsza odleglosc to .... kto wie, roznie moze sie zdazyc.

Hodowca082

WysłanyWysłany: Wto Lip 09, 2013 20:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A może ktoś wie czy w tym roku były bite pieczątki z Barcelony , bo mam takie dwa dziatki jeden 6 drugi 7 letni , leciały dobrze ale nie wydawały nic konkretnego ,to jakbym wystawił na alegro to może bym na kieliszek chleba zarobił ,zwłaszcza że jeden krwisty czerwony a drugi płowy ,obaj o pięknych dużych sercowych naroślach zresztą koków nie trzymam. Tylko teraz nie wiem czy bić pieczątki czy nie .
kama62

WysłanyWysłany: Wto Lip 09, 2013 20:45
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

A bij pieczątki nie zapomnij o tipesie, gumce tylko jak obrączka Pl to kokosów nie zbijesz haha pozdrawiam.
ARTURO

WysłanyWysłany: Wto Lip 09, 2013 20:52
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hodowca082 napisał:
A może ktoś wie czy w tym roku były bite pieczątki z Barcelony , bo mam takie dwa dziatki jeden 6 drugi 7 letni , leciały dobrze ale nie wydawały nic konkretnego ,to jakbym wystawił na alegro to może bym na kieliszek chleba zarobił ,zwłaszcza że jeden krwisty czerwony a drugi płowy ,obaj o pięknych dużych sercowych naroślach zresztą koków nie trzymam. Tylko teraz nie wiem czy bić pieczątki czy nie .

Wal ze 2 pieczątki, tipesa, lewa adresówkę i dopisz, że przyprowadził do gołębnika pól lotu z Barcelony.
No i oczywiscie rodowód bogaty np.Drappa, Hermes, Koopman tak ze 3 strony.
Podaj link do aukcji i będziemy licytować.
Oczywiście cena minimalna 10.000 PLN i wystaw na 3 dni
barkley

WysłanyWysłany: Wto Lip 09, 2013 21:32
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

No i zaraz sie zrobi syf , ale trudno taka kolej rzeczy :))) .
Hodowca082 pieczatki byly 3 BARCELONA , FC BARCELONA , i trzecia pieczatka LEWANDOWSKI , tylko najlepsze dostaly ta ostatnia pieczatke, jak walniesz te trzy to kasa polynie strumieniem , tylko lepiej mlodki sprzedawaj po tych golebiach, niewazne ze to dwa samce :)) . Za pomysl biore 25 procent i zapominaj o tym :))) .

Teraz powaznie . ARTURO ja wiem ze byl ten lot charytatywny i ze moze beda jeszcze jakies w przyszlych latach, ja jednak mowilem o czym innym.
Czyms na miare Barcelony. Czyms innego pokroju , nie umiem teraz tego dobrze wytlumaczyc , ale ciut inny :)
olek

WysłanyWysłany: Sro Lip 10, 2013 10:31
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

na taki lot prestiżowy proponuję miejscowość Breda w holandii, do warszawy jest w linii prostej około 1114 km, kilkanaście a może i kilkadziesiąt lat temu któreś z południowych okręgów robiły lot z tej miejscowości i slyszałem ze zazwyczaj fajnie leciały(opowieści starych hodowców z okręgu śląsk wschód)
andre111

WysłanyWysłany: Sro Lip 10, 2013 17:39
PostTemat postu : morduja ptaki
Odpowiedz z cytatem

loty z barcelony to sa loty dla kasy,nie kochaja ptakow ze to robia,zgadzam sie z ryszardem.Panowie lepuch przestancie reklamowac ten lot,jesli macie troche sumienia w sobie.Mysle ze to bedzie wasz ostatni lot,poniewaz ludzie w koncu zrozumieja ze sa wysokie straty.Jest piaty dzien lotu a ptakow nie ma,nawet pan nie kontaktuje sie z chodowcami na swojej stronie,,pewnie jest w trakcie wyjazdu na dobre wakacje za wasza kase i smieje sie z was frajerzy...Pozdrawiam organizatora tegos miertelnie ciezkiego lotu
borys19827

WysłanyWysłany: Sro Lip 10, 2013 18:20
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Do tej pory nasze barcelończyki weszły gdzieś by odbudować siły ; odbudują to wrucą mam nadzieje; apropo dla mnie chore ale to już nie moja sprawa
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: