Forum PZHGP
FAQ FAQ Szukaj Szukaj Użytkownicy Użytkownicy Profil Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj
Obecny czas to Sro Sie 27, 2014 10:54 Zobacz posty bez odpowiedzi
KUPIE TIPESY UNIKON!!!
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
oster426

WysłanyWysłany: Pon Lip 29, 2013 17:45
PostTemat postu : KUPIE TIPESY UNIKON!!!
Odpowiedz z cytatem

witam kupie tipesy Unikon jak ktos ma na sprzedaz prosze pisac na priv

http://youtu.be/m7zCkm94zYI
Zapraszam
www.babiagora.mojahodowla.net
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer GG Powrót do góry
manfred

WysłanyWysłany: Pon Lip 29, 2013 19:22
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Kol- oster czy niewiesz gdzie się kupuje tipesy .bo w ten sposub nabycia dajesz lapaczom [klusownikom biedakom ] zarobek bo oni niemają z czego żyć lapią golebie i handlują tipesami niech sobie zupe ugotują z tych tipesów.kup legalnie u dilera, stać cię na system , to i na tipesy też . a biedaki -lapacze przestaną handlować na alegro .pz
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomość Powrót do góry
oster426

WysłanyWysłany: Pon Lip 29, 2013 20:06
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

kolego Manfred zaczne kupowac tipesy u dielera jak ceny beda uczciwe,,,bo w 21 wieku wyprodukowanie tego tipesa jest tansze niz wyprodukowanie obraczki dla golebia...jezeli cena bylaby ucziwa to i od lapaczy by nikt nie kupowal

Zapraszam
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer GG Powrót do góry
mazi

WysłanyWysłany: Pon Lip 29, 2013 20:27
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Lepiej kupić tipesy, które jakiś dupek ukradł twoim kolegom?
Jakub89

WysłanyWysłany: Wto Lip 30, 2013 6:40
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jak macie tak biadolic jeden z drugim to kupcie zegar na gumy i nie bedzie problemu ze was okradaja
mazi

WysłanyWysłany: Wto Lip 30, 2013 7:50
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Jakub89 napisał:
Jak macie tak biadolic jeden z drugim to kupcie zegar na gumy i nie bedzie problemu ze was okradaja

Ot kolejny mądry.
mazi

WysłanyWysłany: Wto Lip 30, 2013 9:38
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Przeraża mnie, że naszym kochanym kraju na piedestał wynosi się wszelkiej maści złodziei i oszustów. Szlag mnie trafia, że wszelakie moralne kreatury śmią się w ogóle tutaj wypowiadać w obronie złodziejstwa. Dokąd zmierzamy?!?!?! Wszelkie normy moralne i etyczne to tylko frazesy.

Jakub proponuję ci chodzić pieszo, bo środek lokomocji mogą ci ukraść - to tak na wszelki wypadek, żebyś potem nie biadolił...
Hodowca082

WysłanyWysłany: Wto Lip 30, 2013 9:44
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

To nie jest tak do końca , jak tu niektórzy piszą . Klipsy to też towar jak tysiące innych za który trzeba zapłacić i to nie mało . To że ktoś daje ogłoszenie że kupi nie oznacza że zachęca do zdejmowania nielegalnie łapanym gołębiom. Bo ktoś może zmieniać system , lub przywiózł większą ilość i część ma prawo odsprzedać. Ja pewnego razu też odkupiłem od człowieka na Bazarze większą ilość klipsów właśnie do unikona bo na tym systemie lotuję. cena była bardzo korzystna ,to pytam dlaczego nie miałbym kupić . Nie bądźcie śmieszni i nie róbcie z siebie świętoszków . Jak ja mam okazję kupić klipsa za 3,50 lub 4 zł , a u dilera zapłacić 7 lub 7,50 , to bez jaj ale liczyć umiem. Wyprodukowanie takiego klipsa na dzień dzisiejszy, to jest cena śmieszna ,ktoś nabija kapsę do granic wytrzymałości ,a ja mam być posłusznym i lojalnym obywatelem i pomagać w tej gonitwie. Ja w następnym roku przechodzę na Polski system i będę wyprzedawał zegar anteny, matkę , i około 150 klipsów do unikona , to też zachęcam złodziei do ściągania . To może jako lojalny obywatel powinienem te klipsy spuścić w klozecie ,aby burżuji nie osłabiać .To powinno się zakazać handlu większości towaru aby nie zachęcać do kradzieży.Chociażby takie części samochodowe na wszystkich bazarach giełdach i Alegro, bo nie jeden z was tu piszących zapewne nieraz kupował ,a pomyślał że może to z kradzionego auta .
grigoris

WysłanyWysłany: Wto Lip 30, 2013 10:07
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

mazi. z mojej obsewacji wynika ze hodowla glebi to juz nie hobby tylko czysty biznes a najgorsze jest to ze biora wnim udzial niektorzy hodowcy pzhgp.zaznaczam niektorzy.
mazi

WysłanyWysłany: Wto Lip 30, 2013 12:47
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Hodowca082 napisał:
To nie jest tak do końca , jak tu niektórzy piszą . Klipsy to też towar jak tysiące innych za który trzeba zapłacić i to nie mało . To że ktoś daje ogłoszenie że kupi nie oznacza że zachęca do zdejmowania nielegalnie łapanym gołębiom. Bo ktoś może zmieniać system , lub przywiózł większą ilość i część ma prawo odsprzedać. Ja pewnego razu też odkupiłem od człowieka na Bazarze większą ilość klipsów właśnie do unikona bo na tym systemie lotuję. cena była bardzo korzystna ,to pytam dlaczego nie miałbym kupić . Nie bądźcie śmieszni i nie róbcie z siebie świętoszków . Jak ja mam okazję kupić klipsa za 3,50 lub 4 zł , a u dilera zapłacić 7 lub 7,50 , to bez jaj ale liczyć umiem. Wyprodukowanie takiego klipsa na dzień dzisiejszy, to jest cena śmieszna ,ktoś nabija kapsę do granic wytrzymałości ,a ja mam być posłusznym i lojalnym obywatelem i pomagać w tej gonitwie. Ja w następnym roku przechodzę na Polski system i będę wyprzedawał zegar anteny, matkę , i około 150 klipsów do unikona , to też zachęcam złodziei do ściągania . To może jako lojalny obywatel powinienem te klipsy spuścić w klozecie ,aby burżuji nie osłabiać .To powinno się zakazać handlu większości towaru aby nie zachęcać do kradzieży.Chociażby takie części samochodowe na wszystkich bazarach giełdach i Alegro, bo nie jeden z was tu piszących zapewne nieraz kupował ,a pomyślał że może to z kradzionego auta .

wypowiedzi jakuba i ostera świadczą jednak o tym, że kradzione ich nie parzy
barkley

WysłanyWysłany: Wto Lip 30, 2013 13:24
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

grigoris napisał:
mazi. z mojej obsewacji wynika ze hodowla glebi to juz nie hobby tylko czysty biznes a najgorsze jest to ze biora wnim udzial niektorzy hodowcy pzhgp.zaznaczam niektorzy.

Kolego hobby jest wtedy jak hodujesz, lotujesz i wyniki nie sa takie jak bys sobie zyczyl, wtedy mozna smialo mowic ze to hobby.
Zobacz jednak jak zaczniesz osiagac wyniki . Moim zdaniem Twoje podejscie zmieni sie stroszke i podejdziesz do sprawy troszke inaczej niz w pierwszysm przypadku. Oczywiscie sa wyjatki, ale nie az tyle zeby zaprzeczaly regule :) .

Odniose sie rowniez do wpisow ze wyprodukowanie tipesa to smieszne koszty. To podobnie jak z chlebem . Upieczenie chleba tez drogie nie jest . Upiecz sobie jeden chleb taki jak w Biedronce i wylicz ile Cie kosztowalo. Wyjdzie ze drozej nizbys sobie kupil .
Druga sprawa, to skoro uwzasz ze cos jest bardzo drogie, to dlaczegho nie zrobisz wlasnego systemu , nie wdrozysz go w produkcje i nie zaczniesz produkowac tipesow po 1 czy 2 zlote ? Przeciez to takie tanie.
Oczywiscie ja wiem o co chodzi i nie trzeba mi tlumaczyc, ze to ze tamto, jednak w tym co pisze cos jest i kazdy co choc troche w temacie wie ze mam po czesci racje. To tak uprzedzjac pewne wpisy , ktore sa dosc przewidywalne:) .
Takie gadanie jest troche jalowe , kazdy wie ze gdzies dzwoni, ale w ktorym kosciele to juz nie do konca .
Zobacz profil autoraWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autoraNumer GG Powrót do góry
oster426

WysłanyWysłany: Wto Lip 30, 2013 13:42
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Nigdzie nie napisalem kupie kradzione tipesy Unikon!!! jak ci to poprawi humor kupie tipesy unikon badz zamienie tipesy Tauris na Unikony bo akurat zmieniam system...co do lapaczy to kazdy ma swoje sumienie i bedzie z tego rozliczany

Zapraszam
mazi

WysłanyWysłany: Wto Lip 30, 2013 14:09
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

oster426 napisał:
kolego Manfred zaczne kupowac tipesy u dielera jak ceny beda uczciwe,,,bo w 21 wieku wyprodukowanie tego tipesa jest tansze niz wyprodukowanie obraczki dla golebia...jezeli cena bylaby ucziwa to i od lapaczy by nikt nie kupowal

A ten wpis dotyczył zeszłorocznego śniegu...
oster426

WysłanyWysłany: Wto Lip 30, 2013 15:49
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Mazi i co chcesz udowodnic?? nie tylko lapacze sprzedaja tipesy ja po sezonie tez sprzedam taurisy i zegar tauris a nie wpuszczam na golebnik obcych ptakow sa tez hodowcy co likwiduja hodowle ..chcesz cos udowodnic a sam nie wiesz co

Zapraszam
Hodowca082

WysłanyWysłany: Wto Lip 30, 2013 17:16
PostTemat postu : 
Odpowiedz z cytatem

Tu niema co udowadniać , i się łapać za bary , jest demokracja i każdy ma prawo wolnego rynku , jak również kupić tam gdzie mu pasuje , a czy kupi u dilera czy u łapacza to już rzecz jego podejścia do sprawy i sumienia ,i nikt na to nie będzie miał wpływu . Ja akurat klipsów nie potrzebuję , mam ich grubo ponad 100 , gołębi dużo nie ginie ,a i młodych nie trzymam po 70-80 ,abym się martwił. Ale gdybym potrzebował bo zaistniałaby taka potrzeba i miałbym możliwość kupić dużo taniej ,to na pewno bym się nie pytał skąd ktoś je ma , bo mnie się nikt nie pyta czy mam aby sobie kupić po 7i pół zeta za szt . tu niema sentymentów To tak jak z tą biedronką i innymi marketami czy ktoś patrzy na to że rodzime sklepiki ledwo dyszą ,a wszyscy kupują w marketach bo taniej ,nabijając kasę obcemu, każdy ma to w dupsku idzie tam gdzie taniej , aby mu jeszcze w portfelu jak najwięcej zostało, a tu jakiś sentyment i wielkie oburzenie. Niech stworzą ludziom godne warunki to i kupować nie będą pokątnie, Taki hans zarobi 2500 czy 2800 ureusów to może co dwa lata klipsy wymienić, a tu dziadek taki jak ja po 44 latach pracy dostanie 1465 zł i nie wiadomo czy się pociąć czy zesrać , i jeszcze ma być lojalny i uczciwy i patrzyć jak się szlachta bawi. zresztą szkoda słów. Zniszczyli całą gospodarkę , dzieląc się jak zbowidowcy medalami ,a teraz mają pretensje, że złodziej kupuje od złodzieja którego następny złodziej okrada
Zobacz poprzedni temat Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: