Ustaw jako startową
21 kwietnia 2014
Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych

» Aktualności
» Forum

» Historia
» Statut
» Zarząd
» Sędziowie
» Adresy oddziałów
» HGP

» Regulaminy
» Wsp. geograficzne
» Druki PZHGP
» Upoważnienia
» Komunikaty
» Wyniki

» Galeria
» Linki
» TopLista
» Kontakt

System Zgłaszania Gołębi Przybłąkanych

OSTATNIO ZGŁOSZONE:

PL-0195-07-19950
PL-0256-12-4458
PL-0355-10-1218
PL-057-10-4389
PL-08-13-7500
PL-0396-11-322
PL-0418-09-4668
PL-059-11-4541
PL-11-95-188
PL-0257-11-4141


ZOBACZ WIĘCEJ NA www.pzhgp.pl/szgp

FCI
Mistrzostwo Regionu I - 2003

Mistrzostwo Regionu I - Warszawa

Kategoria A (20 konk.)

Lp.Imię i NAZWISKOOddział - OkręgCoef.
I.Janusz TOPKAIława - Olsztyn145,68
II.DURKIEWICZ - KUBERSKILipno-Kikół - Włocławek155,50
III.Dariusz KRYSTOSIAKŁomża Miasto - Białystok186,11
1,Wojciech SKOLIMOWSKIMława - Ciechanów218,28
2,Ryszard BUGAJSKITomaszów Maz. - Piotrków Tryb.230,77
3,Kazimierz RAMOTOWSKIEłk - Białystok276,91
4,Jacek GONTARCZYKBiałystok - Białystok293,25
5,Michał i Grzegorz JADCZAKŁódź - Łódź298,43
6,Aleksander MYŚLIWIECPłońsk - Ciechanów301,28
7,Jan ROSTEKKraśnik - Lublin324,65
8,DOBRZYŃSKI - ŻÓŁTOWSKIPłock - Płock342,15
9,Dariusz i Andrzej JARMOŁADobre Miasto - Olsztyn351,53
10,Daniel SADOWSKIBiałystok - Białystok356,58
11,Bogdan MŁYNARCZYKPabianice - Łódź374,37
12,Wiesław BYTNERIława - Olsztyn376,25
13,Witold SZALKOWSKIIława - Olsztyn382,91
14,Dariusz WIŚNIEWSKILipno-Kikół - Włocławek383,85
15,Henryk STĘPIEŃGąbin - Płock418,54
16,GRZYBOWSKI - STĘPNIEWSKIRypin - Włocławek423,36
17,J. KOZIOŁ - M. TAŃSKIOlsztyn - Olsztyn430,00
18,Jerzy LIBERADZKIMława - Ciechanów439,13
19,Kazimierz GRABOWIECKIPłońsk - Ciechanów458,04
20,Jarosław LIPIŃSKIRypin - Włocławek479,29
21,ZBIGNIEW ZYCHWarszawa - Warszawa479,94
22,GORLIŃSKI - SOBCZAKPabianice - Łódź480,34
23,Jerzy MAŁUSZYŃSKIZduńska Wola - Łódź488,46
24,Adam SZCZĘSNYLubanie - Włocławek494,75
25,Tadeusz RADECKIGąbin - Płock494,99
26,Jerzy KRAJEWSKIIława - Olsztyn497,24
27,Jarosław PŁOCHARSKIMława - Ciechanów516,60
28,Edmund RYBKOWSKIOstróda - Olsztyn517,93
29,Wiesław RAGUSGarwolin - Warszawa525,69
30,Adam MARKOWSKIKujawy - Włocławek528,46
31,Ignacy KOZŁOWSKIWłocławek - Włocławek542,28
32,Jerzy CHMIELEWSKIŚwidnik - Lublin547,91
33,Jan JADACHŚwidnik - Lublin553,02
34,Andrzej KIKOŁAOlsztyn - Olsztyn566,77
35,Krzysztof ZWOLAKTurobin - Lublin569,70
36,Wiesław KUREKGarwolin - Warszawa571,13
37,Waldemar MICZEKKowal - Włocławek578,14
38,Krzysztof ŚWINOGAAndrespol - Łódź584,18
39,Jan CHRABĄSZCZEWSKILipno-Kikół - Włocławek606,36
40,Arkadiusz WIŚNIEWSKIŁomża - Białystok622,43
41,Jan PIPCZYŃSKILipno-Kikół - Włocławek630,15
42,Marek TELESIEWICZSierpc - Płock630,23
43,Jan KUCHARSKIAndrespol - Łódź637,54
44,Waldemar SZYMAŃSKIPiotrków Tryb. - Piotrków Tryb.640,33
45,Janusz WALESIAKOlsztyn - Olsztyn659,19
46,Marek TRĘBICKIBiała Podl. - Biała Podlaska675,01
47,Władysław PISKORSKIMława - Ciechanów678,88
48,Wojciech SOSNOWSKIPłock - Płock679,79
49,Stefan BASIAKGąbin - Płock681,66
50,Andrzej i Marcin PRZYBYSZEWSKISierpc - Płock682,21

Kategoria B (16 konk.)

Lp.Imię i NAZWISKOOddział - OkręgCoef.
I.Jarosław PŁOCHARSKIMława - Ciechanów54,95
II.Krzysztof WOJEWODARadomsko - Piotrków Tryb.65,97
III.Zbigniew KORSZLALublin - Lublin109,31
1,Remigiusz RUSEKPiotrków Tryb. - Piotrków Tryb.133,95
2,Henryk STĘPIEŃGąbin - Płock142,05
3,KOZIOŁ - TAŃSKIOlsztyn - Olsztyn167,05
4,Piotr KOŚĆChełm - Lublin169,82
5,Grzegorz JABŁOŃSKIOlsztyn - Olsztyn183,87
6,Andrzej MIKOŁAJCZYKKorsze - Olsztyn185,40
7,Eugeniusz KRASOWSKIŚwidnik - Lublin199,33
8,Stefan BASIAKGąbin - Płock214,86
9,Witold SZALKOWSKIIława - Olsztyn216,45
10,Władysław IŁCZYKSkierniewice-Głowno - Łódź232,51
11,Sławomir PERWEJNISDobre Miasto - Olsztyn237,12
12,Andrzej JAROSŁAWSKIPiaseczno - Warszawa241,85
13,Bogusław PAPIERZJanów Lub. - Lublin248,23
14,Grzegorz JABŁOŃSKIGąbin - Płock248,30
15,Kazimierz RAMOTOWSKIEłk - Białystok263,97
16,Krystian FAMULSKIRadomsko - Piotrków Tryb.273,44
17,Eugeniusz MYŚLIWIECPłońsk - Ciechanów283,71
18,Andrzej URBAŃSKISkierniewice-Głowno - Łódź286,03
19,Jerzy MAŁUSZYŃSKIZduńska Wola - Łódź292,56
20,GRZYBOWSKI - STĘPNIEWSKIRypin - Włocławek300,62
21,Jan CHYLIŃSKICiechanów - Ciechanów305,84
22,Andrzej GOŚCINIAKGąbin - Płock308,24
23,Lucjan DYMITRIEWOlsztyn - Olsztyn311,80
24,Romuald KUROPATWALipno-Kikół - Włocławek319,90
25,Jerzy KOZAKPuławy - Lublin323,03
26,Wiesław BYTNERIława - Olsztyn325,69
27,Andrzej TRÓJCZAKJanów Lub. - Lublin330,41
28,Wincenty TURNIAKRadomsko - Piotrków Tryb.334,12
29,Wojciech SKOLIMOWSKIMława - Ciechanów335,64
30,Andrzej TYBURSKIRypin - Włocławek337,95
31,Mieczysław KENIGGarwolin - Warszawa349,70
32,Wojciech ŁUGOWSKISkierniewice-Głowno - Łódź350,05
33,Artur OLSZAKŁomża - Białystok350,71
34,Hubert MIKLASZEWSKIZSA - Białystok352,65
35,A. i M. PRZYBYSZEWSKISierpc - Płock355,64
36,Tomasz CHOJNOWSKIPłock - Płock360,51
37,Dominik JANKOWSKIDobre Miasto - Olsztyn364,06
38,Zdzisław WILKOSZSzczytno - Olsztyn372,72
39,DURKIEWICZ - KUBERSKILipno-Kikół - Włocławek374,12
40,Aleksander MYŚLIWIECPłońsk - Ciechanów374,50
41,Lucjan KRUKOWSKIKrasnystaw - Lublin380,16
42,Jan KUCHARSKIBużenin - Łódź393,32
43,Marek NAGIEWICZPłock - Płock395,58
44,Tadeusz RADECKIGąbin - Płock399,14
45,Wojciech OLESZCZUKŁochów - Warszawa404,75
46,Antoni SOBCZYŃSKIŁódź - Łódź408,61
47,Jan KUCHARSKIAndrespol - Łódź424,25
48,Romuald DUDEKSzczytno - Olsztyn425,83
49,Ryszard BUGAJSKITomaszów Maz. - Piotrków Tryb.433,58
50,Bogdan JAKUBOWSKIBiałystok - Białystok436,15

Kategoria C (9 konk.)

Lp.Imię i NAZWISKOOddział - OkręgCoef.
I.Andrzej TRÓJCZAKJanów Lubelski - Lublin55,28
II.Jerzy MAŁUSZYŃSKIZduńska Wola - Łódź101,77
III.Lucjan DYMITRIEWOlsztyn - Olsztyn145,86
1,Stanisław i Łukasz KŁOCZKOOlecko - Białystok148,35
2,Krzysztof ŚWINOGAAndrespol - Łódź176,21
3,Bogusław JAKUBOWSKIBiałystok - Białystok192,43
4,Wiesław SOCHAJanów Lubelski - Lublin195,85
5,Roman KAŚLEWICZRypin - Włocławek196,04
6,Bogdan UJAZDOWSKIGostynin - Płock197,39
7,Stanisław TYNECKILublin - Lublin207,79
8,Zygmunt POKORSKIZduńska Wola - Łódź211,77
9,Zbigniew KORSZLALublin - Lublin218,62
10,Czesław SUJKAZduńska Wola - Łódź226,20
11,Andrzej FIEDOROWICZOlecko - Białystok227,93
12,Janusz TOPKAIława - Olsztyn229,43
13,ZASADA - ZIÓŁKOWSKIRypin - Włocławek239,92
14,Janusz WALESIAKOlsztyn - Olsztyn246,62
15,Krzysztof ZWOLAKTurobin - Lublin253,82
16,Leszek PATALONIława - Olsztyn253,96
17,Edmund RYBKOWSKIOstróda - Olsztyn254,31
18,BIELIŃSKI - MADALIŃSKIRadomsko - Piotrków Tryb.255,21
19,Władysław GÓRCZYŃSKILipno-Kikół - Włocławek257,81
20,Dariusz PRUSChełm - Lublin258,74
21,Bogdan MILERPiotrków Tryb. - Piotrków Tryb.262,27
22,Zbigniew OSTRACHOpole Lub. - Lublin262,40
23,Stanisław BRUSZKIEWICZRypin - Włocławek268,72
24,Wojciech KASZUBSKILubanie - Włocławek282,17
25,Witold SZALKOWSKIIława - Olsztyn285,05
26,Dariusz i Krzysztof ŻARNOWSKIZSA - Białystok291,55
27,Romuald KOSAEłk - Białystok291,66
28,Zbigniew i Andrzej PIPCZYŃSKILipno-Kikół - Włocławek299,73
29,Leopold DZIĘGIELEWSKIKorsze - Olsztyn304,55
30,Dawid MIKLASZEWSKIZSA - Białystok307,96
31,Marian ŚWIĄDERIława - Olsztyn311,91
32,Jarosław PŁOCHARSKIMława - Ciechanów314,74
33,Robert i Tadeusz RACŁAWSKIKraśnik - Lublin316,81
34,Stanisław KACZKARadzyń Podl. - Biała Podl.324,49
35,Jan CIUPALSKIBrześć Kuj. - Włocławek329,96
36,J. KOZIOŁ - M. TAŃSKIOlsztyn - Olsztyn330,07
37,Wojciech PIĄTKOWSKICiechanów - Ciechanów330,75
38,Stanisław GÓRSKIOpole Lub. - Lublin331,13
39,Zdzisław WILKOSZSzczytno - Olsztyn343,67
40,Bogusław PAPIERZJanów Lubelski - Lublin344,00
41,Grzegorz JABŁOŃSKIOlsztyn - Olsztyn346,12
42,Wiesław BYTNERIława - Olsztyn352,22
43,Wiesław NIEDBALSKIRypin - Włocławek355,52
44,Wojciech SKOLIMOWSKIMława - Ciechanów357,42
45,Jerzy PAŚCIKEłk - Białystok360,59
46,Romuald i Przemysław MOROSOstróda - Olsztyn362,71
47,Andrzej KRUSZEWSKIRypin - Włocławek364,71
48,Kazimierz RAMOTOWSKIEłk - Białystok364,71
49,Benedykt KOWALCZYKMława - Ciechanów369,17
50,Ryszard BUGAJSKITomaszów Maz. - Piotrków Tryb.375,46

Kategoria D (45 konk.)

Lp.Imię i NAZWISKOOddział - OkręgCoef.
I.Jerzy MAŁUSZYŃSKIZduńska Wola - Łódź882,79
II.Witold SZALKOWSKIIława - Olsztyn884,44
III.Jarosław PŁOCHARSKIMława - Ciechanów886,29
1,Kazimierz RAMOTOWSKIEłk - Białystok905,59
2,Wojciech SKOLIMOWSKIMława - Ciechanów911,34
3,J. KOZIOŁ - M. TAŃSKIOlsztyn - Olsztyn927,12
4,Ryszard BUGAJSKITomaszów Maz. - Piotrków Tryb.1 039,81
5,Wiesław BYTNERIława - Olsztyn1 054,14
6,Janusz TOPKAIława - Olsztyn1 142,12
7,Edmund RYBKOWSKIOstróda - Olsztyn1 209,67
8,Bogdan MŁYNARCZYKPabianice - Łódź1 257,72
9,Grzegorz JABŁOŃSKIOlsztyn - Olsztyn1 314,48
10,Lucjan DYMITRIEWOlsztyn - Olsztyn1 327,05
11,Krzysztof ZWOLAKTurobin - Lublin1 330,24
12,Bogdan JAKUBOWSKIBiałystok - Białystok1 333,04
13,Bogusław PAPIERZJanów Lub. - Lublin1 346,47
14,Dariusz i Andrzej JARMOŁADobre Miasto - Olsztyn1 361,71
15,Jan CHYLIŃSKICiechanów - Ciechanów1 452,66
16,ZASADA - ZIÓŁKOWSKIRypin - Włocławek1 500,45
17,GRZYBOWSKI - STĘPNIEWSKIRypin - Włocławek1 522,91
18,Jan KUCHARSKIAndrespol - Łódź1 610,57
19,Zbigniew i Andrzej PIPCZYŃSKILipno-Kikół - Włocławek1 653,28
20,Krzysztof ŚWINOGAAndrespol - Łódź1 654,37
21,Janusz WALESIAKOlsztyn - Olsztyn1 680,33
22,Wiesław SOCHAJanów Lub. - Lublin1 705,38
23,Hubert MIKLASZEWSKIZSA - Białystok1 786,40
24,Romuald DUDEKSzczytno - Olsztyn1 796,93
25,BILIŃSKLI - MADALIŃSKIRadomsko - Piotrków Tryb.1 810,29
26,Władysław PISKOROWSKIMława - Ciechanów1 813,60
27,Piotr KOŚĆChełm - Lublin1 821,95
28,Daniel SADOWSKIBiałystok - Białystok1 827,36
29,Eugeniusz KRASOWSKIŚwidnik - Lublin1 829,59
30,Jerzy KRAJEWSKIIława - Olsztyn1 856,90
31,Kazimierz i Mariusz KROMERBełchatów - Piotrków Tryb.1 865,87
32,Adam SZCZĘSNYLubanie - Włocławek1 884,97
33,Stanisław GÓRSKIOpole Lub. - Lublin1 910,55
34,Kazimierz GRABOWIECKIPłońsk - Ciechanów1 969,24
35,Jan PIPCZYŃSKILipno-Kikół - Włocławek1 971,58
36,Romuald i Przemysław MOROZOstróda - Olsztyn2 027,51
37,Krzysztof JANIAKZduńska Wola - Łódź2 043,30
38,Zdzisław WILKOSZSzczytno - Olsztyn2 049,57
39,Wiesław OLSZEWSKIZSA - Białystok2 085,95
40,Adam MARKOWSKIKujawy - Włocławek2 143,55
41,Andrzej KRUSZEWSKIRypin - Włocławek2 196,27
42,Benedykt KOWALCZYKMława - Ciechanów2 230,53
43,Kazimierz MISIURAŚwidnik - Lublin2 306,16
44,ROZPIERSKI - BECMERRypin - Włocławek2 320,86
45,MIKOS - braciaPuławy - Lublin2 330,34
46,Jerzy KOPCZYŃSKIRypin - Włocławek2 338,04
47,Waldemar SZYMAŃSKIPiotrków Tryb. - Piotrków Tryb.2 355,26
48,Romuald KUROPATWALipno-Kikół - Włocławek2 403,44
49,Antoni SOBCZYŃSKIŁódź - Łódź2 481,85
50,Mirosław GUTOWSKIRypin - Włocławek2 535,44



Dokumenty udostępniane na stornach pzhgp.pl w postaci plików PDF należy otwierać za pomocą programu ADOBE READER.

Program Adobe Reader w wersji dla Windows 2000/XP/2003/Vista można pobrać ze strony Instalki.pl . Wersje dla innych systemów operacyjnych są dostępne pod adresem Adobe.com oraz na większości płyt dołączanych do czasopism o tematyce komputerowej (np. Chip, Enter).
Sedochol
    0197 / 0 odp.

Metoda obiegowa
    kryspin078 / 1 odp.

Quick Review van de Nike Roshe Run FB
    kelly970 / 3 odp.

Zapato Nike Air Max Turnaround Baloncesto
    kelly970 / 3 odp.

Pourquoi la Nike Air Max Skyline So Cool ?
    kelly970 / 1 odp.

sprzedam tipesy do Bricona 50 szt
    krasy / 0 odp.

szczepienie młodych
    gill1957 / 1 odp.

deszczowka czy kranowka
    kamil957 / 17 odp.

zablakany odz Zabrze
    walter447 / 0 odp.

Niebieski samczyk
    Sylwekk12 / 4 odp.

benzing M-1
    dakos1 / 0 odp.

życzenia
    kolub / 2 odp.

problem ze zdrowiem
    vanvan / 22 odp.


Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych Zarząd Główny - Chorzów      ul. Wieniawskiego 18     41-506 Chorzów      Skr. pocztowa 62

tel./fax.: 32/722-40-23   E-mail: zg@pzhgp.pl     Konto: PKO BP O/Chorzów 51 1020 2368 0000 2202 0022 8270

Kopiowanie i wykorzystywanie materiałów z niniejszej strony bez zgody redakcji serwisu zabronione !!!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.